Blog

Witamy na naszym blogu. Znajdziesz tu ciekawe informacje i artykuły dotyczące oferowanych przez nas produktów: materiały szkoleniowe, recenzje, wskazówki.

Card image cap
Zalety oświetlenia adaptacyjnego
Opublikowano 1 grudnia, 2020
W iOS 14 wprowadzono sporo nowości związanych z HomeKit. Jedną z nich jest oświetlenie adaptacyjne. EVE to pierwszy producent, który wprowadził w swoich produktach oświetleniowych aktualizację umożliwiającą korzystanie z tej funkcjonalności. Eve Light Strip dopasowuje teraz automatycznie temperaturę barwową do pory dnia. Dlaczego to takie ważne?
Card image cap
Komunikacja po IP – zalety takich rozwiązań w monitoringu
Opublikowano 24 listopada, 2020
Firma EIZO znana jest z rozwiązań wysoko specjalizowanych, bardzo przemyślanych i niezawodnych. W japońskiej fabryce zatrudnionych jest ponad 700 inżynierów, którzy opracowują autorskie rozwiązania, które wyróżniają je na tle konkurencji. Jedną z dynamicznie rozwijanych linii są urządzenia wykorzystujące do transmisji danych protokół IP.
Card image cap
Inteligentne ogrzewanie z Eve Thermo
Opublikowano 15 listopada, 2020
Temperatury za oknem nie pozostawiają złudzeń, sezon grzewczy możemy już uznać za otwarty. Ale czy to oznacza, że wszystkie kaloryfery w naszym domu powinny grzać z pełną mocą i narażać nas na dodatkowe koszty? Niekoniecznie. Termostat Eve Thermo to rozwiązanie, dzięki któremu w naszym domu będzie ciepło, zawsze, kiedy tego potrzebujemy.
Card image cap
Przewodnik po łączeniu szeregowym monitorów
Opublikowano 14 września, 2020
Połączenie szeregowe eliminuje konieczność wpinania do każdego monitora osobnego kabla wideo. Wystarczy podłączyć do komputera tylko jeden monitor, do którego podłączamy następny monitor, do którego podłączamy jeszcze kolejny itd. W ten sposób powstaje niejako „łańcuszek” monitorów (stąd angielska nazwa daisy chain). Dzięki temu przy podłączaniu wielu monitorów nie ogranicza nas liczba dostępnych terminali wyjściowych komputera.
Card image cap
Work-and-Flow – Nowa jakość pracy z obrazami medycznymi
Opublikowano 2 lipca, 2020
Rosnąca liczba badań wykonywanych metodami cyfrowymi sprawia, że radiolodzy muszą przeglądać coraz więcej obrazów na ekranie zamiast na papierze. Monitory medyczne RadiForce znacznie upraszczają im pracę, oferując szereg funkcji i akcesoriów usprawniających odczyt badań, zmniejszających zmęczenie oczu i nie tylko.
Card image cap
5 wskazówek jak pracować i uczyć się w domu
Opublikowano 2 lipca, 2020
Nieważne czy uczysz się czy pracujesz zdalnie, mamy dla ciebie kilka wartościowych wskazówek, które pomogą ci się dostosować do nowej sytuacji.
Card image cap
6 wskazówek, jak przyzwyczaić się do tabletu piórkowego Wacom
Opublikowano 2 lipca, 2020
Choć tablet piórkowy pozwala rysować znacznie wygodniej i w sposób dużo bardziej zbliżony do ołówka na papierze, przestawienie się z pracy myszką na pracę piórkiem może onieśmielać. Poznaj 6 wskazówek, które pomogą Ci oswoić nowe narzędzie.
Card image cap
Organizacja domowego biura, czyli jak zwiększyć wydajność pracy zdalnej z laptopem i monitorem
Opublikowano 22 czerwca, 2020
Home office, praca zdalna, telepraca – jak by jej nie nazywać, idea pracy z domu na dobre zagościła w nowoczesnych firmach. Niektórzy twierdzą, że takie rozwiązanie zwiększyło ich wydajność, inni – że wręcz przeciwnie. W rzeczywistości przyczyną spadku produktywności może być korzystanie z małego ekranu laptopa. Wystarczy dodać do niego zewnętrzny monitor, by praca w domu stała się o wiele wygodniejsza, a co za tym idzie bardziej efektywna.
© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.