Informacje ogólne

Jesteśmy dystrybutorem typu VAD (Value Added Distributor), oznacza to, że naszym partnerom, ale również odbiorcom końcowym oferujemy więcej niż tylko samą obsługę sprzedaży.

W przypadku złożonych rozwiązań, jakimi są systemy medyczne nie tylko pomagamy wybrać odpowiednie produkty, ale również oferujemy prace wdrożeniowe oraz wsparcie po sprzedaży. We własnym zakresie realizujemy obsługę serwisową większości produktów z naszego portfolio. Nasz serwis posiada certyfikat ISO, co świadczy o wysokich standardach obsługi i kwalifikacjach naszych inżynierów.

Zespoły składające się z osób technicznych, handlowców i marketingu wspomagają sprzedaż w zakresie promocji produktów, demonstrując je na licznych wystawach, konferencjach i prezentacjach. Każdego roku można spotkać nas na setkach – tak, to nie pomyłka – wydarzeń branżowych, adresowanych do różnych grup klientów: fotografów, grafików, nauczycieli, architektów i innych.

Nasze zaangażowanie doceniają resellerzy – w 2020 roku Alstor po raz kolejny znalazł się w gronie pięciu czołowych dystrybutorów z wartością dodaną dzięki głosom czytelników branżowego pisma Computer Reseller News Polska.

Skupiamy się na produktach z kilku wybranych dziedzin, każdą z nich obsługuje dedykowany zespół składający się z handlowców, product managerów, wsparcia technicznego i marketingu. Obecnie są to:

  • systemy wspierające diagnostykę medyczną oraz systemy obrazowania radiologicznego
  • systemy profesjonalnego obrazowania
  • produkty konsumenckie IT
© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.