Jak zostać naszym partnerem

Alstor to 30 lat tradycji i doświadczenia na rynku IT

Alstor jest dystrybutorem z ponad 30-letnią tradycją i doświadczeniem na rynku IT. Od lat działamy, opierając się na prostym modelu handlowym, w którym każdy ma jasno postawione zadania i kompetencje: jako dystrybutor prowadzimy sprzedaż wyłącznie do naszych Partnerów handlowych, a resellerzy zajmują się sprzedażą detaliczną. Naszą ambicją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, pochodzących od renomowanych producentów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dedykowani opiekunowie handlowi Dedykowani opiekunowie handlowi

Mamy doświadczony zespół, który wesprze Cię na każdym etapie transakcji – od doboru najlepszego rozwiązania po ewentualną pomoc techniczną. Twój opiekun handlowy dopilnuje, żeby wszystkie etapy odbywały się sprawnie i bez problemów.

Czas to pieniądz Czas to pieniądz

Dlatego tak ważna jest dla nas szybka wysyłka towaru – na życzenie klienta nasza logistyka wysyła zamówienia bezpośrednio do klientów końcowych.

Różne możliwości komunikacji Różne możliwości komunikacji

Nasi pracownicy dostępni są pod telefonem i e-mailem w godz. 9.00-17.00. Przez całą dobę można składać zamówienia na naszej platformie B2B.

Kredyt kupiecki dla firm Kredyt kupiecki dla firm

Firmy dokonujące regularnych zakupów mogą skorzystać z kredytu kupieckiego.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) współpracą w charakterze naszego resellera, wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą i pomożemy dopełnić wszelkich formalności.

Formularz kontaktowy dla nowych partnerów

Dlaczego warto wybrać Alstor

Doświadczenie i kompetencje Alstor

Doświadczenie i kompetencje

Alstor ma ponad 30-letnią historię, jest jedną z najdłużej działających na polskim rynku IT firm. Nasz zespół to zarówno osoby z wieloletnim doświadczeniem, jak również ludzie młodzi, którzy wnoszą do naszych działań entuzjazm i nowe spojrzenie na rzeczywistość biznesową. W 2019 roku po raz kolejny udało nam się wejść do grona 5 najwyżej ocenianych przez resellerów dystrybutorów typu VAD.

Produkty od renomowanych producentów

Produkty od renomowanych producentów

Gdy bierzemy pod uwagę wprowadzenie do oferty nowych produktów, najważniejszym kryterium wyboru jest jakość. Dlatego w naszym portfolio znajdą Państwo wyłącznie „towary z najwyższej półki” pochodzące od renomowanych dostawców i posiadające wszelkie certyfikaty wymagane na polskim rynku.

Wsparcie na etapie planowania i wdrożenia

Wsparcie na etapie planowania i wdrożenia

W zakresie profesjonalnych rozwiązań nasz zespół świadczy usługi doradcze i wdrożeniowe, na zlecenie Partnera również dla Klientów końcowych. Odbiorcom ze specjalistycznych rynków (takich jak medycyna, monitoring czy poligrafia) nie tylko proponujemy odpowiednie produkty, ale również udostępniamy je do testów, co gwarantuje pełną kompatybilność z istniejącą infrastrukturą.

Serwis Alstor z certyfikatem ISO

Serwis z certyfikatem ISO

Priorytetowym celem naszej firmy jest spełnianie oczekiwań i wymagań Klientów poprzez osiągnięcie i utrzymanie wysokiego poziomu jakości obsługi, również w zakresie serwisu wyrobów sprzedawanych przez Alstor. Dlatego w 2012 Dział Serwisu firmy Alstor wprowadził i stosuje system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001:2015 oraz ISO 13485:2016.

Sprawdź ofertę Alstor

Od ponad 30 lat pracujemy na to aby być najlepszym dystrybutorem z wartością dodaną na rynku. Specjalizujemy się w sprzedaży kilku grup produktów, oferujemy nie tylko same rozwiązania, ale i szereg usług, poczynając od wdrożeń, a kończąc na serwisie.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.