Jak przetwarzamy dane osobowe w mediach społecznościowych?

Polityka prywatności

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami nt. przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych na platformach mediów społecznościowych.

Dane są przetwarzane w celach prowadzenia komunikacji (udzielania odpowiedzi,  kampanii produktów własnych, organizacji konkursów, itp.) w ramach kanałów social media Administratora dostępnych pod następującymi adresami:

w szczególności odpowiedzi na reakcje, komentarze oraz prywatne wiadomości przesłane przez komunikator Messenger, a także w celach statystycznych oraz reklamowych realizowanych za pośrednictwem narzędzi dostarczanych przez aplikację facebook.pl (META). Przetwarzanie jest realizowane na podstawie prawne uzasadnionego interesu administratora, jakim jest zapewnienie ciągłości komunikacji, marketingu informacji, dbania o wizerunek oraz zbierania zapytań i udzielania porad.

Poprzez funkcjonowanie naszego fanpage’a zbieramy i przetwarzany następujące rodzaje danych osobowych:

  • identyfikator Facebooka (zazwyczaj zawierający imię i nazwisko, które nie jest przeze nas w jakikolwiek sposób weryfikowany w celu potwierdzenia prawdziwości danych, które zostały przez Panią/Pana dobrowolnie podane podczas zakładania konta/profilu)
  • zdjęcie (wizerunek), który został samodzielnie przez Panią/Pana opublikowany na profilu
  • treść komentarzy oraz treść rozmowy prowadzonej przez aplikację Messenger (dzięki niemu możemy dowiedzieć się o adresie e-mail, numerze telefonu oraz opisu, który został zawarty w związku z okolicznościami naszej korespondencji);

Umieszczanie zdjęć pod naszymi postami jest dobrowolne, jednak zastrzegamy sobie prawo usuwania wpisów, jeżeli uznamy je za niewłaściwe, obraźliwe lub nawołujące do nienawiści. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty, które uprawnione są do ich otrzymania na mocy przepisów prawa, dodatkowo podmioty wspierające Administratora w obsłudze technicznej, IT, itp. Ponadto dane są udostępniane Facebook Ireland Limited (informacja szczegółowa poniżej). Dane osobowe będą przechowywane do czasu wyrażenia sprzeciwu lub ustania celów przetwarzania. Posiadają Państwo prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, a także ich sprostowania (poprawiania). Przysługuje także prawo do żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także sprzeciwu na przetwarzanie. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na realizowane przez Administratora przetwarzanie Pani/a danych do Prezesa UODO (uodo.gov.pl).  W przypadku chęci realizacji żądań należy kontaktować się w Inspektorem Ochrony Danych.

Administrator i Facebook Ireland Limited (4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2 Irlandia) są wspólnymi administratorami Pani/a danych zgodnie w zakresie przetwarzania danych do celów statystycznych oraz reklamowych. Współadministrowanie obejmuje zbiorczą analizę danych w celu wyświetlania statystyk aktywności użytkowników Fanpage Administratora.

Facebook Ireland udostępni zasadniczą treść załącznika dotyczącego statystyk strony osobom, których dotyczą dane, za pośrednictwem danych zawartych w Informacjach o statystykach strony, do których dostęp można uzyskać ze wszystkich stron. Głównym organem nadzorczym w zakresie wspólnego przetwarzania danych jest irlandzka Komisja ds. ochrony danych (niezależnie od zapisów art. 55 ust. 2 RODO, w stosownych przypadkach). Szczegółowe informacje dotyczące wzajemnych uzgodnień pomiędzy administratorami są dostępne na stronie:

https://www.facebook.com/legal/terms/page_controller_addendum

Zasady przetwarzania Pani/a danych osobowych przez Facebook Ireland są dostępne na stronie

https://www.facebook.com/privacy/policy/?entry_point=data_policy_redirect&entry=0

Dlaczego warto wybrać Alstor

Doświadczenie i kompetencje Alstor

Doświadczenie i kompetencje

Alstor ma ponad 30-letnią historię, jest jedną z najdłużej działających na polskim rynku IT firm. Nasz zespół to zarówno osoby z wieloletnim doświadczeniem, jak również ludzie młodzi, którzy wnoszą do naszych działań entuzjazm i nowe spojrzenie na rzeczywistość biznesową. W 2019 roku po raz kolejny udało nam się wejść do grona 5 najwyżej ocenianych przez resellerów dystrybutorów typu VAD.

Produkty od renomowanych producentów

Produkty od renomowanych producentów

Gdy bierzemy pod uwagę wprowadzenie do oferty nowych produktów, najważniejszym kryterium wyboru jest jakość. Dlatego w naszym portfolio znajdą Państwo wyłącznie „towary z najwyższej półki” pochodzące od renomowanych dostawców i posiadające wszelkie certyfikaty wymagane na polskim rynku.

Wsparcie na etapie planowania i wdrożenia

Wsparcie na etapie planowania i wdrożenia

W zakresie profesjonalnych rozwiązań nasz zespół świadczy usługi doradcze i wdrożeniowe, na zlecenie Partnera również dla Klientów końcowych. Odbiorcom ze specjalistycznych rynków (takich jak medycyna, monitoring czy poligrafia) nie tylko proponujemy odpowiednie produkty, ale również udostępniamy je do testów, co gwarantuje pełną kompatybilność z istniejącą infrastrukturą.

Serwis Alstor z certyfikatem ISO

Serwis z certyfikatem ISO

Priorytetowym celem naszej firmy jest spełnianie oczekiwań i wymagań Klientów poprzez osiągnięcie i utrzymanie wysokiego poziomu jakości obsługi, również w zakresie serwisu wyrobów sprzedawanych przez Alstor. Dlatego w 2012 Dział Serwisu firmy Alstor wprowadził i stosuje system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001:2015 oraz ISO 13485:2016.

© Alstor sp. z o.o. 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.