Rimage MDD2450

System Rimage MDD 2450 to wydajne, inteligentne rozwiązanie typu in-house. Umożliwia zautomatyzowane tworzenie płyt CD i DVD z danymi pacjentów, zapewniając jednocześnie niskie koszty eksploatacji w dłuższej perspektywie czasowej.

Model ten wyposażony został w drukarkę termotransferową Rimage Everest™ Encore 400. To jedyna na rynku w pełni zintegrowana drukarka termoretransferowa, wykonująca niezmywalne nadruki z obrazami w wysokiej rozdzielczości i wyraźnym, łatwym do odczytania tekstem. W przeciwieństwie do druku atramentowego etykiety wykonane metodą termoretransferową są odporne na zarysowania, rozmazanie, odklejanie się i blaknięcie wraz z upływem czasu.

Urządzenie wyposażono w szybkowymienne nagrywarki oraz nowe filtry wentylacyjne ograniczające zanieczyszczenie pyłowe we wnętrzu obudowy. System MDD 2450 można także w prosty sposób podłączyć do sieci, korzystając z zewnętrznego komputera, oprogramowania Rimage Software Suite  i wspieranego węzła Dicomowego np. oprogramowaniem Perennity. Pozwala to  dowolnej osobie z dowolnego miejsca w kilka minut utworzyć dysk zawierający wymagane dane pacjenta wraz z w pełni spersonalizowanym, trwałym, pełnokolorowym nadrukiem.

Karuzela z trzema koszami w standardzie oraz opcjonalną tacką na 50 płyt umożliwia jednoczesne nagrywanie danych wielu pacjentów na różnych nośnikach. Pozwala to całkowicie automatycznie nagrywać do 50 płyt CD-R, DVD-R lub Blu-ray™ na godzinę.

 

Narzędzia

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w zakresie projektowania i produkcji sprzętu, w modelu MDD 2450 Rimage oferuje:

  • zintegrowaną diodę statusu DiscWatch™,
  • dwie szybkowymienne nagrywarki wyjmowane od przodu,
  • wyświetlacz LCD informujący o statusie projektów,
  • obrotową karuzelę z 3 koszami mieszczącą 150 płyt,
  • zewnętrzną tackę na 5 płyt,
  • zintegrowaną drukarkę termoretransferową Everest™ Encore 400
  • wewnętrzne podświetlenie,
  • łączność USB 3.1 Gen 1.*  Z tyłu urządzenia należy zostawić 9 cm wolnej przestrzeni na okablowanie.

 

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.