Wydarzenia

Firma ALSTOR istnieje na polskim rynku już od ponad 30 lat. W tym czasie braliśmy czynny udział w wielu imprezach, takich jak wystawy, konferencje, seminaria. Do 2000 r. regularnie wystawialiśmy się na największych targach komputerowych: Infosystemie w Poznaniu, Komputer Expo w Warszawie i podczas katowickiego Softargu. Od kilku lat kładziemy nacisk na udział w wydarzeniach bardziej sprofilowanych, kierowanych do mniejszego grona odbiorców i poświęconych produktom znajdującym się w naszym kręgu zainteresowań.

Organizujemy też własne imprezy, w których udział biorą zarówno odbiorcy końcowi, jak i dealerzy. Kilka razy w miesiącu odbywają się w siedzibie naszej firmy specjalistyczne seminaria dla naszych Partnerów, podczas których nie tylko omawiane teoretycznie, ale i w praktyce pokazywane są interesujące daną grupę rozwiązania. W tym właśnie celu powstała Galeria EIZO – to przestrzeń, która służy jako sala wykładowa, miejsce spotkań i wydarzeń takich jak spotkania autorskie czy prezentacje zdjęć. Mamy infrastrukturę, która umożliwia prowadzenie praktycznych zajęć z edycji foto oraz sprzęt studyjny.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.