Tractive 2 – lokalizator GPS dla zwierząt z czujnikiem przegrzania i śledzeniem aktywności

Opublikowano 19 września 2017

Nadajnik Tractive® GPS komunikuje się z aplikacją korzystając z sieci komórkowych, co pozwala sprawdzić położenie pupila na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Jak to działa?

Tractive® GPS to urządzenie z nadajnikiem GPS, umożliwiające zlokalizowanie zgubionego psa lub kota. Dokładne położenie swojego pupila możesz w każdej chwili sprawdzić na mapie wyświetlonej w przeglądarce, odtwarzaczu Apple TV lub w darmowej aplikacji Tractive GPS na smartfona.

 

Bezpieczeństwo Twojego zwierzaka zaczyna się z Tractive GPS2
– Nowe dodatki i udoskonalony system sprawia, że jeszcze łatwiej zlokalizujesz swojego psa, kota czy jakiekolwiek inne zwierze. Z mocnym i wodoodpornym Tractive GOS 2 Twój zwierzak jest gotowy na każda przygodę.

Strefa bezpieczeństwa:
Czy chcesz dostawać powiadomienie jak koń opuszcza padok?Jeżeli pies bawi się w ogródku sąsiadów, albo kot uciekł do sąsiedniej miejscowości? To wirtualny płot jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Tractive umożliwia ustawienie wirtualnego płotu, czyli obszaru na mapie po którym zwierzak może się bezpiecznie poruszać. Jak tylko opuści zaznaczony teren natychmiast dostaniesz powiadomienie na telefon. Bez żadnych dodatkowych kosztów i ukrytych opłat.

Śledzenie na żywo:
Tractive pokazuje Ci gdzie Twój ulubieniec był kilka minut temu, jak również możesz śledzić jego wędrówki w czasie rzeczywistym.

Zintegrowane światełko:
Jest pomocne nie tylko w przypadku, gdy szukasz swojego uciekiniera w nocy, ale także wtedy kiedy razem wybieracie się na wieczorny spacer – oświetlony pies to bezpieczny pies.

Alarm temperatury:
Aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji alarm włącza się gdy temperatura otoczenia robi się za wysoka dla zwierzaka. Zostaniesz poinformowany wiadomością na telefon kiedy twoje zwierze jest narażone na zbyt wysoką temperaturę czy to w domu czy w samochodzie.

Monitor aktywności:
Czy kiedykolwiek myślałeś o trakerze GPS z funkcją monitorowania aktywności fizycznej? Jeżeli tak, to Tractive 2 to jest to czego szukałeś. Tractive GPS 2 może się połączyć z aplikacja moniturująca Tractive MOTION, aby zagwarantować dokładną analizę aktywności Twojego zwierzaka. Zbieraj bonusowe punkty i dziel się z innymi postępami swojego zwierzaka i zdjęciami z jego spacerów z przyjaciółmi.

Nowy i udoskonalony tracker dla zwierząt:
Bezpieczeństwo Twojego zwierzęcia jest dla nas najważniejsze. Dlatego też, ulepszyliśmy nasze urządzenie. GPS2 jest mniejszy, lżejszy niż jego poprzednia wersja. Zaawansowana technologia pozwala Ci śledzić jego aktualna pozycje, kiedykolwiek i gdziekolwiek, prosto za pomocą swojego smartfona poprzez aplikacje Tracvtive GPS Web App.

Nowe dodatki i udoskonalony system sprawia, że zlokalizowanie zwierzaka jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Solidny i wodoodporny Tractive GPS2 – dzięki niemu zwierzak jest gotowy na każdy rodzaj przygody.

Aplikacja:
Darmowa aplikacja na iPhone i Androida pozwala zobaczyć lokalizacje zwierzęcia na interaktywnej mapie. Możesz z łatwością przełączać się miedzy różnymi trybami mapy – regularna mapa, hybryda lub widok z satelity.
Masz więcej niż jedno zwierze? To nie problem – z aplikacją możesz połączyć nieograniczoną ilośc Tractive GPS.

Jeżeli chcesz wiedzieć, co Twój zwierzak robił przez cały dzień pamiętaj, że Tractive przez 24h przechowuje zapis jego wędrówek. Przy pomocy jednego przycisku możesz zobaczyć to gdzie i którędy wędrował w ciągu dnia.

Gdzie działa Tractive GPS 2?
Urządzenie wykorzystuje infrastrukturę telekomunikacyjną do komunikowania się z aplikacją Tractive. W związku ze swoją funkcja, Tractive ma umowę z wieloma operatorami komórkowymi. W zależności od pokrycia sieci komórkowej i różnych operatorów komórkowych, w danym kraju nie wszędzie może być zasięg dla działania urządzenia. Zazwyczaj Tractive działa wszędzie tam gdzie działają telefony komórkowe , ale nie możemy dać 100% pewności.

Miesięczna opłata zaczyna się już od 3.75euro
Tractive używa systemy GPS i komunikuje się poprzez siec komórkową, która umożliwia śledzenie zwierzęcia przez 24/7. Ponieważ system korzysta z wież telefonicznych i infrastruktury komórkowej wiąże się to z kosztami, dlatego aby korzystać z urządzenia trzeba uiścić comiesięczną opłatę

Tractive 2:
– zobacz dokładną lokalizację twojego zwierzęcia
– lokalizacja w czasie rzeczywistym
– śledzenie aktywności
– alarm o przegrzaniu
– zintegrowane światełko
– bezpieczna strefa / wirutalny płot
– waga 29g
– rekomendowane dla zwierząt powyżej 3,5kg
– 100% wodoodporne
– Opłaty już od 3.75euro

Ale dobra wiadomości jest taka, że nie potrzeba kupować żadnej dodatkowej karty sim. Urządzenia ma wmontowany chip, który wybiera najlepszego dostawce sygnału w dalej lokalizacji.

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.