TrackR Pixel – lokalizator Bluetooth z funkcją Crowd Locate

Opublikowano 17 sierpnia 2017

TrackR Pixel to lekki i mały lokalizator bluetooth, dzięki którym nie stracisz tego co dla Ciebie cenne i znajdziesz to co zgubiłeś. Lokalizatory TrackR pomogą Ci nie tylko odnaleźć zgubiony portfel lub kluczyki do samochodu, ale także zadbać o bezpieczeństwo Twoich najbliższych i ukochanego zwierzaka.

Technologia Crowd Locate

Umożliwia dokładną lokalizację poszukiwanego przedmiotu lub osoby. Jest ona ustalana, niezależnie od zasięgu Bluetooth, dzięki sygnałowi jaki wysyła lokalizator jak tylko znajdzie się w zasięgu jakiegokolwiek użytkownika aplikacji TrackR

Nie tylko klucze
TrackR można wykorzystać nie tylko do lokalizowania przedmiotów takich jak: portfel, rower, ulubiony pluszak Twojego dziecka. Świetnie sprawdza się też w przypadku starszych osób, dzieci i zwierząt. Cienki i lekki lokalizator można łatwo schować w kieszeni ubrania lub przeczepić do obroży psa lub kota.

Jeden lokalizator, kilku użytkowników
Jeden lokalizator TrackR można śledzić za pomocą kilku telefonów jednocześnie. To świetna opcja w przypadku przedmiotów używanych przez całą rodzinę, np. kluczyków samochodowych.

Wymienna bateria
TrackR Pixel jest zasilany baterią CR2016, którą możesz samodzielnie wymienić. Średni okres działania baterii wynosi ok 1 roku. Wskaźnik naładowania baterii można sprawdzić w aplikacji.

Dopasowany do Twojego stylu
Lekki, mały i dostępny w wielu kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz go do Twojego stylu. TrackR Pixel możesz schować czy przyczepić dosłownie wszędzie. Zgrabna i lekka konstrukcja sprawia, że jest to nowoczesny gadżet, który świetnie sprawdzi się roli breloka do kluczy.

Tutaj jestem!
Wystarczy dotknąć ikonę dzwonka w aplikacji TrackR, a lokalizator przypięty np. do kluczy, zacznie dzwonić, ułatwiając Ci poszukiwania. Dodatkowo TrackR Pixel został wyposażony w lampkę LED, dzięki której bez problemu znajdziesz to czego szukasz nawet w ciemnościach.

Alerty
Dzięki specjalnym, dwukierunkowym alertom już nigdy o niczym nie zapomnisz. Aplikacja TrackR wyśle Ci powiadomienie za każdym razem kiedy oddalisz się od przedmiotu, zwierzęcia lub osoby połączonej z lokalizatorem.

Znajdź swój telefon
Na zgubiony telefon zawsze można zadzwonić, żeby go znaleźć (oczywiście, jeśli masz pod ręką drugi). Ale co zrobić, jeśli został wcześniej wyciszony? Dla lokalizatora TrackR Pixel to nie problem. Wystarczy nacisnąć na lokalizator, aby usłyszeć dzwonek telefonu.

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.