Teczka Knomo Hanover do notebooka 14″

Opublikowano 13 października 2014

Zgrabna, wyjątkowo lekka i elegancka torba z wygodnymi rączkami i dołączonym paskiem na ramię z możliwością regulacji długości. Niezastąpiona dla kobiet, które potrzebują miejsca  nie tylko na laptopa, ale również na kilka niezbędnych drobiazgów.

Torba jest wykonana z miękkiego nylonu pokrytego specjalną powłoką zapewniającą ochronę przed wilgocią i zabrudzeniami. O eleganckim wyglądzie torby decydują detale: elementy wykonane z rozsławionej przed dom mody Prada skóry saffiano oraz złote suwaki. Wnętrze torby wyłożone jest wytrzymałym, pikownaym grogramem w przyciągających uwagę kolorach.

Wyjątkowy i elegancki design to nie wszystko. Torba Knomo Hanover to również funkcjonalność na najwyższym poziomie. Torba została wyposażona w 3 zewnętrzne kieszenie: 2 mniejsze na suwak z przodu – idealne na telefon, klucze i inne cenne drobiazgi oraz jedna większa z tyłu do przechowywanie dokumentów.

hanover_-full-bag_-blk_-highre_2

 

WYMIARY
Wymiary po zamknięciu: 26 wys. x 36 szer. x 4 głęb. (cm)
Rączka: 13 cm
Przekątna laptopa do 14 cali

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.