Sphero BB-9E™ – kulka robot Star Wars sterowana smartfonem lub tabletem

Opublikowano 3 września 2017

Oto siła First Order!

BB-9E™ to groźny droid astromechaniczny należący do First Order. Kontroluj go smartfonem lub tabletem, oglądaj z nim filmy z sagi Gwiezdne Wojny, odkrywaj holograficzne symulacje i nie tylko…

Autentyczne ruchy

BB-9E porusza się tak samo, jak jego odpowiednik na srebrnym ekranie. Możesz kontrolować go smartfonem lub tabletem albo obserwować, jak samodzielnie patroluje otoczenie. Dzięki zaawansowanej technologii BB-9E potrafi toczyć się i poruszać głową, a jego solidna konstrukcja sprawia, że wyjdzie cało z każdej potyczki. To czujny i budzący grozę droid, który zawsze ma się na baczności.

Holograficzne symulacje

Odkrywaj fascynujący świat Gwiezdnych Wojen z aplikacją Droid Trainer. BB-9E będzie Ci towarzyszył w podróży przez galaktykę, a  dzięki funkcjom rozszerzonej rzeczywistości, pozwoli zwiedzić wnętrza statków takich jak potężny Gwiezdny niszczyciel „The Supremacy”

Rodzina się powiększa

BB-9E może nawet wchodzić w interakcje z innymi droidami Sphero obsługującymi tę samą aplikację – obserwując, jak się ze sobą komunikują, przeniesiesz się prosto do świata First Order!

Seans filmowy nie z tej galaktyki

Oglądaj ulubione części sagi w towarzystwie reagującego na wszystko droidów.

Ma wszystko pod kontrolą!

Głowę BB-9E wyposażono w prawdziwe,  intensywne światła LED.

Specyfikacja:
Kompatybilność: Urządzenia z systemem iOS & Android.
Czas gry: 1 godzina przy pełnym naładowaniu.
Bluetooth: Zakres działania 30 metrów.
Materiał: Twarda plastikowa obudowa.
Waga: 223 gramów . Wymiary: 9×7,3 cm.
© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.