Smart Rope – skakanka z aplikacją dla iOS i Android

Opublikowano 26 września 2016

Dane w powietrzu2015

Podczas ćwiczeń Smart Rope na bieżąco liczy i wyświetla liczbę podskoków. Dzięki nadchodzącym aktualizacjom skakanka będzie także pokazywać liczbę spalonych kalorii, interwały treningu, symbole informujące o podwójnych przeskokach (tzw. double unders) i inne przydatne dane.

Czterocyfrowy licznik

Diody LED zapalają się płynnie jedna po drugiej w miarę obrotów skakanki, co daje wrażenie, jakby licznik podskoków na stałe unosił się w powietrzu.

Komfortowy uchwyt45-1

Ponieważ kąt połączenia liny z rączką skakanki wynosi 45o,
użytkownik może trzymać Smart Rope w naturalny sposób, zapewniający optymalną trajektorię ruchu. Waga skakanki została równomiernie rozłożona na obie rączki, co gwarantuje maksymalną kontrolę nad wyświetlaniem licznika.

Łożyska kulkowe – w obu rączkach znajdują się po dwa łożyska kulkowe, dzięki którym lina skakanki porusza się wyjątkowo płynnie, nawet pomimo schowanych w jej wnętrzu mechanizmów.

Czujniki ruchu – zaprojektowane specjalnie na potrzeby Smart Rope czujniki rejestrują pełne, 360-stopniowe obroty skakanki,
aby pokazywane na liczniku dane zawsze były wiarygodne. Dzięki temu wyniki są dużo dokładniejsze niż w przypadku urządzeń korzystających z prostych żyroskopów lub przyspieszeniomierzy.

Szybkie ładowanie

Skakankę Smart Rope ładuje się za pomocą standardowego złącza micro-USB. Po pełnym naładowaniu (trwającym zaledwie
2 godziny) skakanka starcza na 36 godzin nieprzerwanych ćwiczeń lub nawet do 30 dni z jednogodzinnymi treningami.

Bogactwo kolorów

Skakanka Smart Rope dostępna jest w trzech kolorach: chromowanym, złotym i czarnym. Jeśli potrzebujesz dodatkowej ochrony lub nutki indywidualizmu, wybierz miękką, silikonową nakładkę Soft Grip w kolorze pomarańczowym, niebieskim, zielonym, różowym lub neutralnym.

Kolory rączek
chromowany, złoty, czarny
Kolory nakładek
pomarańczowy, niebieski, zielony, różowy, neutralny.

tangram-woiman

Funkcje aplikacji

LICZNIK
Aplikacja śledzi dane treningowe takie jak liczba podskoków, liczba spalonych kalorii, upływ czasu i postępy.

PROGRAMY TRENINGOWE
W oparciu o Twój poziom sprawności i cele treningowe aplikacja proponuje różne programy ćwiczeń z odpowiednio rozplanowanym czasem aktywności i przerw.

USTAWIENIA
W aplikacji możesz sprawdzić lub zmienić ustawienia takie jak jasność diod LED, stan baterii, aktualizacje oprogramowania i opcje Bluetooth.

DANE UŻYTKOWNIKA
Podaj swój wzrost, wagę i płeć, aby ułatwić aplikacji monitorowanie spalanych kalorii. Możesz też sprawdzić powiadomienia, połączenie z Facebookiem, wersję aplikacji i warunki użytkowania.

apliackja-jump

Rywalizacja

Brakuje Ci motywacji? Połącz aplikację z kontem na Facebooku, aby rywalizować ze znajomym w trybie Daily Champion lub Speed Master.

Odznaki
Aplikacja na bieżąco śledzi Twoje postępy i nagradza za osiągnięte cele – zarówno te codzienne, jak i długoterminowe. Przekonaj się, jak wirtualne odznaki potrafią motywować do regularnej aktywności.

Tablica wyników
Porównaj swoje osiągnięcia ze znajomymi oraz użytkownikami Smart Gym z całego świata.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.