Canon XEED WUX4000 Mark II Medical

Opublikowano 20 stycznia 2012

Projektor multimedialny WUX4000 z trybem obrazu DICOM Preset, technologią LCOS, oryginalną rozdzielczością WUXGA, obsługą standardu Full HD i serią wymiennych obiektywów to nowy poziom jakości wśród projektorów instalacyjnych.

 

Rozdzielczość WUXGA (1920 x 1200)
Jasność 4000 lm
Kontrast 1000:1

 

Dlaczego warto wybrać Canon? Dlaczego WUX4000?

 
Opis techniczny i dodatkowe materiały – linki z prawej strony ekranu.
 
  • Tryb DICOM Preset

Projektor WUX4000 Mark II Medical oferuje specjalny tryb obrazu o nazwie „DICOM Preset”, który doskonale nadaje się do odtwarzania obrazów medycznych w skali szarości, takich jak zdjęcia rentgenowskie. Funkcja ta oferuje aż 21 ustawień wstępnych, których można używać podczas konferencji, szkoleń medycznych oraz do innych zastosowań pozadiagnostycznych.

  • Łatwe ustawienie projektora

Model WUX4000 wyposażono w mechanizm elektrycznego, pionowego i poziomego przesuwania obiektywu, co ułatwia instalację. Pionowe przesunięcie może mieścić się w zakresie od +55% do -15% wysokości obrazu, natomiast poziome przesunięcie może zawierać się pomiędzy +/-10% szerokości obrazu.

  • Gama wymiennych obiektywów firmy Canon

WUX4000 to pierwszy model z serii XEED, który oferuje możliwość skorzystania z gamy wysokiej jakości wymiennych obiektywów. W typowych warunkach odpowiedni będzie standardowy obiektyw o zbliżeniu 1,5x. Jednakże w przypadku większych pomieszczeń dostępny jest również obiektyw o długiej ogniskowej, zaś super-szerokokątny obiektyw stałoogniskowy jest idealny dla projekcji tylnej. Niezależnie od wybranego obiektywu użytkownik może cieszyć się jakością, z jakiej znana jest firma Canon – szczegóły obrazu są zachowane bez utraty jasności lub geometrii obrazu.

  • Elastyczna integracja i bogate możliwości podłączenia

Projektor XEED WUX4000 opracowany pod kątem korzystania z cyfrowych źródeł w wysokiej rozdzielczości, wyposażono w porty DVI-D i HDMI. Dostępne jest 15-stykowe złącze VGA, a także trzy gniazda mini-jack na potrzeby sygnału audio. Porty szeregowy i sieciowy umożliwiają kontrolowanie i monitorowanie, zaś zgodność ze standardem PJLink sprawia, że urządzenie WUX4000 jest idealne w zakresie integracji z systemami audio-wideo.

  • Rozdzielczość WUXGA i technologia LCOS – wyjątkowe połączenie

Projektor XEED WUX4000 pracujący w rozdzielczości WUXGA (1920 x 1200 pikseli) wyznacza nowe standardy jakości dla projektorów instalacyjnych. Obrazy z komputera PC lub Macintosh są przedstawiane z zachowaniem wyjątkowej wyrazistości, zaś filmy Full HD odtwarzane są z oddaniem wszystkich szczegółów. Technologia LCOS firmy Canon eliminuje typowe efekty uboczne w projekcji, tworząc oszałamiające obrazy bez niepożądanych efektów „kratownicy” lub „tęczy”.

  • Wyjątkowa sprawność działania

W projektorze XEED WUX4000 zastosowano system optyczny najnowszej generacji AISYS firmy Canon, o mocy 4000 lumenów. System AISYS optymalizuje wydajność paneli LCOS, co pozwala osiągnąć doskonałe wyniki przy wysokim poziomie światła otoczenia. Wysoki poziom kontrastu na poziomie 1000:1 zachowuje żywe kolory i doskonałe poziomy czerni.

  • Łatwa konserwacja

Dzięki trwałej konstrukcji modularnej urządzenie WUX4000 może być bezproblemowo serwisowane. Wysoce wydajna lampa, o czasie eksploatacji równym 3000 godzin (w trybie cichym), umieszczona jest w tylnej części projektora. Filtr powietrza wysuwany jest z boku, bez konieczności przemieszczania projektora. Umożliwiono również łatwy dostęp do kluczowych komponentów optycznych, które mają ograniczony czas eksploatacji, eliminując konieczność przeprowadzania skomplikowanego demontażu. Konserwacja jeszcze nigdy nie była tak szybka i tak łatwa.

 

Bardziej szczegółowe informacje dotyczące tego projektora umieszczono na dedykowanej stronie o XEED WUX4000 Mark II Medical.


© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.