O firmie Rimage

Rimage to rozwiązania do duplikacji płyt CD/DVD/Blu-Ray. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment od prostych systemów z drukarkami atramentowymi do zaawansowanych technologiczne serii które mogą pracować 24 godziny na dobę 7 w tygodniu.

Rimage to światowy lider cyfrowych innowacji z ponad 40 latami doświadczenia w produkcji rozwiązań do rozpowszechniania i przechowywania informacji na nośnikach CD, DVD i Blu-Ray.

Firma założona została w 1978 roku – zaczęło się od duplikacji dyskietek i do dnia dzisiajeszego, objęła działaniami Amerykę, Europę i Azję. Europejskie „centrum dowodzenia” znajduje się we Frankfurcie w Niemczech, z oddziałami we Francji, Wielkiej Brytanii i Skandynawii. W innych krajach Europy Rimage reprezentowany jest przez lokalnych partnerów.

W lipcu 2014 roku firma znalazła się w portfolio Equus Holdings. Formą własności Equus Holdings jest akcjonariat pracowniczy (ESOP), w ramach którego pracownicy posiadają prywatne akcje firmy.

Systemy Rimage wraz ze zintegrowaną robotyką, łatwym w użyciu oprogramowaniem i funkcją nadruku bezpośrednio na płycie, dają wysokiej klasy, kompletne rozwiązania do tworzenia funkcjonalnych, wytrzymałych i profesjonalnej jakości produktów, pozwalających sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nic wiec dziwnego, że na rozwiązaniach firmy Rimage polegają największe instytucje i firmy na całym świecie.

 

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.