O firmie Materialise Orthoview

„Naszą misją jest wprowadzanie innowacji w rozwoju produktów, skutkujących powstaniem lepszego i zdrowszego świata dzięki naszemu oprogramowaniu i infrastrukturze sprzętowej oraz dogłębnej wiedzy z dziedziny wytwarzania przyrostowego”.

Fried Vancraen, CEO firmy Materialise

Od początku powstania firmy w 1990 r. jej celem było odkrywanie wszystkich możliwości jakie oferuje druk 3D. Dlatego Materialise stosuje swoje doświadczenie w ramach szerokiej gamy rozwiązań z zakresu oprogramowania, inżynierii i usług druku 3D, które wspólnie tworzą kręgosłup tej branży.

Wszystkie dziedziny działalności firmy Materialise umożliwiają wielu branżom, takim jak opieka zdrowotna, motoryzacja, lotnictwo, sztuka i projektowanie czy też innym dobrom konsumpcyjnym tworzyć innowacyjne zastosowania druku 3D, które sprawiają, że świat staje się lepszym i zdrowszym miejscem.

Siedziba w Belgii oraz oddziały na całym świecie, zgromadziły największą grupę programistów w branży, tworząc tym samym jeden z największych zakładów druku 3D na świecie.

W 2014 roku, do rodziny produktów Materialise dołączył niszowy ówcześnie produkt OrthoView Orthopaedic Templating – zapewniający rozwiązania do planowania przedoperacyjnego chirurgom ortopedom.  Dzięki rozwojowi i współpracy rozwiązań 2D z 3D, powstało oprogramowanie, które obecnie umożliwia chirurgom ortopedom przeprowadzenie planowania przedoperacyjnego na ekranie monitora z użyciem cyfrowych zdjęć DICOM.

Materialise Orthoview to:

  • szeroka biblioteka implantów na bieżąco aktualizowanych
  • ponad 220 000 dostępnych szablonów
  • 6 000 000 zaplanowanych zabiegów
  • 15 000 chirurgów na całym świecie potwierdza zgodność wyników na poziomie 94%
  • szerokie referencje na całym świecie.

Więcej na stronie : https://www.materialise.com/en/medical/orthoview

 

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.