O firmie Kawamoto Corporation

KAWAMOTO CORPORATION to producent i dostawca najwyższej jakości produkty medycznych, produktów do szpitali oraz rozwiązań na sale operacyjne

Kawamoto Corporation jest jednym z wiodących producentów i dostawców produktów medycznych i szpitalnych w tym na sale operacyjne w Japonii. Swoją siedzibę ma w Osace w Japonii. .  Firma rozpoczęła swoją działalność w 1914 początkowo jako sklep rodzinny. Obecnie firma jest częścią przemysłu włókienniczego w Japonii. Zatrudnia łącznie 376 pracowników we wszystkich swoich lokalizacjach. W rodzinie korporacyjnej  KAWAMOTO CORPORATION jest aż 998 firm.

Dzięki zaawansowanej technologii i ścisłej kontroli zarządzania jakością produkty KAWAMOTO CORPORATION to najwyższej jakości rozwiązania. W swojej ofercie producent posiada takie produkty jak: bandaże, gazy, tkaniny chirurgiczne, jak również kompresy chirurgiczne do odsuwania narządów wykorzystywane podczas operacji laparoskopowych. Spółka produkuje również antybakteryjne mokre ręczniki papierowe, środki sanitarne oraz artykuły pielęgnacyjne dla dzieci.

Produkty KAWAMOTO CORPORATION dzięki globalnej sieci sprzedaży dostępne są w Azja, na Bliskim Wschodzie, Afryce, Europie oraz Ameryce Północnnej i Południowej.

Więcej informacji o firmie na stronie:  https://www.kawamoto-sangyo.co.jp/en/

 

 

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.