O firmie Datacolor

„Datacolor ma amerykańskie serce, szwajcarską duszę
i międzynarodową wizję.”

Rozwiązania do zarządzania kolorami Datacolor
są tworzone i wspierane pasją, mają certyfikację
wielu standardów branżowych.

Jak mawia producent: „Datacolor ma amerykańskie serce, szwajcarską duszę i międzynarodową wizję.” Firma z siedzibą w Lawrenceville w stanie New Jersey (USA) jest notowana na szwajcarskiej giełdzie, posiada placówki i przedstawicielstwa w ponad 100 krajach. Rozwiązania do zarządzania kolorami Datacolor są tworzone i wspierane pasją, mają certyfikację wielu standardów branżowych.

Misją firmy jest umożliwienie klientom podejmowania obiektywnych, opłacalnych i rozważnych decyzji dotyczących kolorów, które idealnie pasują do indywidualnych systemów workflow. Ponad milion klientów z branży tekstylnej i odzieżowej, chemicznej, fotograficznej, projektowej i innych zaufało rozwiązaniom Datacolor:

  • Ponad 80 ze 100 najlepszych marek tekstylnych i odzieżowych wybrało rozwiązania Datacolor;
  • Ponad 10 000 klientów biznesowych codziennie korzysta z urządzeń i oprogramowania Datacolor;
  • Ponad 1 milion fotografów i kreatywnych specjalistów korzysta z produktów Datacolor Spyder.

W ofercie Alstor są urządzenia do pomiaru kolorów z serii SpyderX i ColorReader, jak również wzorce kolorów SpyderCHCKR i SpyderCUBE oraz urządzenia do regulacji ostrości obiektywów SpyderLENSCAL.

Więcej informacji o produktach Datacolor

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.