O firmie Canon

Canon jest największym dostawcą rozwiązań w zakresie przetwarzania obrazu dla klientów indywidualnych, biznesowych i przemysłowych.
W ofercie Alstor dostępne są skanery dokumentowe tego producenta.

Firma Canon jest światowym dostawcą technologii cyfrowego przetwarzania obrazu. Założono ją w Japonii w 1937 roku. Zatrudnia ponad 187 000 osób w działach marketingu i produkcji w Japonii, Ameryce, Europie, Azji i Oceanii. Canon jest największym dostawcą rozwiązań w zakresie przetwarzania obrazu dla klientów indywidualnych, biznesowych i przemysłowych. W ofercie Alstor dostępne są skanery dokumentowe tego producenta.

Nacisk na technologię jest częścią korporacyjnego DNA firmy Canon

Producent wykorzystuje technologie przetwarzania obrazu, aby dodatkowo rozbudować ofertę i rozwijać nowe obszary działalności, w których technologia obrazowania Canon może przesuwać granice możliwości. Dotyczy to rozwoju satelitów, rozwoju medycyny, zwiększania możliwości urządzeń drukujących i przemysłowych oraz sieciowych kamer wideo, co przyczynia się do budowania inteligentnych miast. Wyjątkowe technologie firmy Canon w zakresie optyki i przetwarzania obrazu przyczyniają się również do postępów w astronomii.

Założona w 1957 roku firma Canon Europe jest jedną z trzech regionalnych centrali firmy. Zapewnia ona około jednej czwartej globalnych przychodów firmy Canon. Canon Europe ma siedziby w Londynie i Amstelveen (Holandia). Obsługuje regionalną sprzedaż i marketing w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Canon Europe i jej spółki zatrudniają ponad 13 500 tys. osób na około 120 rynkach w całym regionie.

Strategia zrównoważonego rozwoju

Canon działa zgodnie z filozofią „Kyosei”. To japońskie słowo oznacza „życie i pracę dla wspólnego dobra”. Filozofia ta kształtuje to, co robi firma. Stanowi podstawę wizji zrównoważonego rozwoju w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA), która polega na „rozwijaniu pozytywnego wpływu technologii i usług przetwarzania obrazu”.

 

Dowiedz się więcej o produktach Canon w ofercie Alstor

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.