Zapraszamy na webinarium „Rozwiązania EIZO z dekoderami IP – łatwy sposób monitoring wizyjny”

Opublikowano 16 listopada 2023

Zapraszamy na webinarium: „Rozwiązania EIZO z dekoderami IP – łatwy sposób monitoring wizyjny”, które odbędzie się 28 listopada.

W monitoringu wizyjnym korzystanie z komputerów jest często niepożądane, niezbyt ekonomiczne, a nawet niemożliwe ze względu na ograniczoną przestrzeń. Dlatego EIZO ma swojej ofercie produkty wykorzystujące do przesyłania sygnału video standardową sieć IP i niepotrzebujące do działania komputerów. To w porównaniu ze standardowymi systemami bardziej ekonomiczne, tańsze w implementacji i eksploatacji rozwiązania, których dodatkową zaletą jest możliwość wykorzystania istniejącej infrastruktury.

Podczas tego webinarium Oliver Nachtigal, Business Development Manager Security & Surveillance w EIZO kompleksowo przedstawi ofertę produktów z dekoderami IP. Wyjaśni koncepcję takiego rozwiązania i zaprezentuje opcje rozbudowy oraz możliwości integracji z wiodącymi systemami VMS na przykładach opartych na projektach klientów.

Webinar będzie prowadzony w języku angielskim.

Rejestracja

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.