Zapraszamy na webinarium „Nowe modele w rodzinie Wacom Cintiq Pro”

Opublikowano 19 listopada 2023

Zapraszamy na webinarium „Nowe modele w rodzinie Wacom Cintiq Pro”, które odbędzie się 29 listopada. Poprowadzi je Grzegorz Prusinowski, przedstawiciel Wacom na Polskę.

Nowe modele Cintiq Pro przeznaczone są do szerokiej gamy profesjonalnych zastosowań graficznych, w tym do tworzenia VFX i CGI, animacji, ilustracji, projektowania graficznego, edycji fotografii i innych.

W skład rodziny wchodzą trzy modele: Cintiq Pro 17, Cintiq Pro 22 oraz Cintiq Pro 27. Są w stanie wyświetlać ponad miliard kolorów, edytować obrazy w jakości HDR i mają w zestawie najlepsze piórko, jakie to tej pory pojawiło się na rynku – Pro Pen 3, które w połączeniu z częstotliwością odświeżania 120 Hz pozwala pisać i rysować na ekranie praktycznie bez żadnych opóźnień.

Zapraszamy na webinar, podczas którego specjalista z Wacom przedstawi szczegółowo cechy i funkcje nowych modeli Cintiq Pro. Dowiesz się, jakie korzyści przyniesie Ci praca na takim tablecie, będziesz również mógł zadać pytania podczas sesji Q&A. Zapraszamy!

Rejestracja

 

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.