Wacom Intuos Manga Edition – tablet z oprogramowaniem do tworzenia mangi i komiksów

Opublikowano 11 października 2022

Firma Wacom we współpracy z producentem oprogramowania Celsys wprowadza do sprzedaży Wacom Intuos Manga Edition dla fanów mangi i komiksów, którzy chcą spróbować swoich sił w tworzeniu własnych postaci i historii. Jest to specjalna edycja zawierająca tablet piórkowy Wacom Intuos S z funkcją Bluetooth, dwuletnią licencję na oprogramowanie Clip Studio Paint Pro oraz niedostępne nigdzie indziej tutoriale dla młodych rysowników. Wacom Intuos Manga Edition pojawi się online, w księgarniach oraz w sklepach z mangą i komiksami w całej Europie.

„Świat mangi inspiruje młodych ludzi, by zacząć przygodę z rysowaniem, i często stanowi pierwszy krok na drodze do tworzenia cyfrowej sztuki” – powiedział Faik Karaoglu, wiceprezes Wacom Branded Business. „By móc od razu przystąpić do pracy, potrzebne jest połączenie sprzętu i oprogramowania. Właśnie dlatego zaprosiliśmy do współpracy Celsys. Jesteśmy przekonani, że fani mangi pokochają zarówno tablet Wacom Intuos, jaki i program Clip Studio Paint Pro”.

Wacom Intuos Manga Edition łączy w sobie wolność, jaką daje odręczne rysowanie, z wygodą, jaką zapewnia cyfrowe medium. W parze z oprogramowaniem Clip Studio Paint Pro oferuje szeroki wachlarz pędzli, kolorów i efektów. Bezbateryjne piórko Wacom Pro Pen rejestruje aż 4096 poziomów nacisku, dzięki czemu precyzyjnie oddaje każde pociągnięcie. Ma też cztery przyciski ExpressKeys™, do których można przypisać najczęściej używane skróty, by przyspieszyć i uprościć sobie pracę. Wacom Intuos Manga Edition współpracuje z urządzeniami Windows, Mac, Android i Chromebook.

Sugerowana cena Wacom Intuos Manga Edition to 99,90 EUR lub 89,99 GBP*.

 

*Kwoty podane w euro i funtach to sugerowane ceny detaliczne z VAT.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.