UPSy Eaton wracają do oferty Alstor

Opublikowano 3 lutego 2022

W lutym oferta Alstor została rozszerzona o rozwiązania gwarantowanego zasilania Eaton. Na początek w ofercie warszawskiego dystrybutora znajdą się UPSy do stacji roboczych, urządzeń sieciowych i serwerów.

Wspólna historia Alstor i Eaton rozpoczęła się prawie 14 lat temu, w ostatnich latach dystrybutor skupił się na mniejszych rozwiązaniach dedykowanych do medycznych stacji roboczych. Obecnie planuje sukcesywne rozszerzanie oferty, począwszy od:

  • UPSów do PC, stacji roboczych i ochrony zasilania dla domowych urządzeń AV- są to m.in. zasilacze serii Ellipse ECO, Ellipse PRO, Eaton 5E, 5S oraz 3S;
  • UPSów do urządzeń sieciowych i serwerów – są to m.in. Eaton 5P, 5PX ponadto Eaton 9E, 9PX i 9SX

Szczególnie interesującym i relatywnie nowym rozwiązaniem w ofercie Eaton jest 5PX 2. Generacji. Zgodnie z tym, co deklaruje producent, model ten zapewnia współczynnik mocy równy 1 (W=VA). Dzięki mocy większej o 11% w porównaniu z innymi zasilaczami UPS może chronić więcej serwerów. Gigabitowa karta sieciowa w Eaton 5PX Gen2 umożliwia zarówno zdalny dostęp do ustawień zasilacza UPS, jak i zdalną aktualizację firmware, co zapewnia łatwe wdrożenie (zarządzanie flotą) i redukcję kosztów utrzymania. 5PX 2. generacji umożliwia pomiar zużycia energii na poziomie grup gniazd. Zmierzone kWh mogą być monitorowane przy użyciu wyświetlacza LCD lub oprogramowania Intelligent Power firmy Eaton.

Więcej informacji: https://alstor.pl/produkty/zasilanie-gwarantowane-eaton/

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.