Uchwyty, ramiona i nadstawki Ergotron w ofercie Alstor

Opublikowano 23 maja 2022

Zgodnie ze swoją filozofią, Alstor nieustannie rozszerza ofertę o rozwiązania sprawdzonych, wiodących na rynku firm. Stąd kolejna propozycja dla naszych klientów: uchwyty, ramiona i nadstawki na biurka do pracy w pozycji stojącej firmy Ergotron. Rozwiązania tego producenta gwarantują niezwykłą ergonomię pracy i niezawodność – w zależności od linii mają od 5 aż do 15 lat gwarancji.

Produkty Ergotron są zaprojektowane z najwyższą dbałością o każdy szczegół, są świetnie spasowane, łatwo je regulować, ale z drugiej strony zapewniają pełną stabilność, pozostając w pozycji, którą wybrał użytkownik. W szerokiej ofercie Ergotron dostępne są rozwiązania do montażu na ścianie i na blacie, z różnymi zakresami ruchomości i do różnych obciążeń, włącznie z dużymi ciężkimi telewizorami. Producent stawia na funkcjonalność i estetykę, dlatego każdy uchwyt czy ramię posiadają specjalny system prowadzący kable i pozwalający zachować schludność i porządek na biurku.

Uchwyty i ramiona naścienne i do blatów

Ciekawym rozwiązaniem jest uchwyt biurkowy na dwa monitory Ergotron HX Desk Dual Monitor Arm. Dzięki opatentowanej technologii Constant Force™ z łatwością można zmieniać położenie ramienia obciążonego dwoma dużymi np. 32” monitorami. Uchwyty na monitory pozwalają na regulację pozycji ekranów w różnych płaszczyznach – odchylanie w pionie i na boki, obracanie ekranu i pracę w trybie portretowym. Dostępne są uchwyty w kolorze białym i czarnym do montażu na blacie oraz na ścianie. Opcjonalnie możliwe jest zamocowanie uchwytu na trzeci monitor. Rozwiązanie to zostało wyróżnione w konkursie Design Award 2018.

Ergotron LX Dual Stacking Arm to uchwyt biurkowy ze specjalną sztycą, na której można zamontować od dwóch do czterech monitorów. Ekrany mogą być umiejscowione obok siebie w poziomie lub znajdować się jeden nad drugim. Aby zamontować trzeci i czwarty monitor konieczne są dodatkowe akcesoria. Każdy ekran takiej konfiguracji można regulować indywidualnie, włącznie z obrotem do pracy portretowej.

Na uchwycie Ergotron TRACE można zainstalować jeden cięższy monitor z ekranem 38” ważącym do 10 kg lub dwa mniejsze. TRACE oferuje różne opcje montażu: standardowy 2-częściowy zacisk, akcesoryjny zestaw zacisków TRACE Slim Profile lub akcesorium TRACE Grommet Clamp Kit. Ze względu na niespotykaną na rynku aż 15-letnią gwarancję TRACE to długoterminowa inwestycja. Istnieje większe prawdopodobieństwo, iż ten uchwyt nie będzie już pasował do wystroju biura, niż że zepsuje się. Rozwiązanie znalazło się wśród laureatów konkursu Good Design Award 2021.

Oprócz standardowych uchwytów na monitory Ergotron ma w swojej ofercie szereg produktów umożliwiających montaż innych rozwiązań. Na przykład 200 Combo Arm to uchwyt ścienny do monitora, który posiada specjalną półkę na klawiaturę i mysz. Całą konstrukcję można podwiesić w takich miejscach, gdzie brakuje przestrzeni na standardowe biurko. System obejmuje uchwyt na monitor, skaner kodów kreskowych, podstawkę na klawiaturę, podpórkę pod nadgarstki i tackę na mysz. Unikalny system zarządzania kablami ukrywa i porządkuje przewody, dzięki czemu czyszczenie całości jest proste!

Nadstawki do pracy na stojąco

Osobną grupę produktów stanowią specjalne nadstawki umożliwiające pracę w zmiennej pozycji – siedzącej i stojącej. Ergotron WorkFit-TX Standing Desk Converter porusza się płynnie w górę i w dół, zapewniając stabilność bez kołysania się, przechylania czy samoczynnego obniżania, nawet gdy użytkownik opiera się o powierzchnię roboczą. WorkFit-TX ma możliwość płynnej zmiany wysokości w zakresie 51 cm (do zmiany poziomu wystarczy odblokować dźwignię hamulca ręcznego). Po złożeniu ma wysokość zaledwie 5 cm.

Więcej informacji

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.