Tyton VS2X: wolnostojący koder wideo w ofercie EIZO Rugged

Opublikowano 5 maja 2022

EIZO Rugged Solutions zajmuje się projektowaniem zaawansowanego, wzmocnionego sprzętu elektronicznego dla specjalistycznych sektorów rynku takich jak obronność, marynarka i lotnictwo. Wśród oferowanych rozwiązań znajduje się Tyton VS2X – wolnostojący koder wideo H.265/H.264 z obsługą metadanych CoT/KLV.

to działające samodzielnie, wzmocnione urządzenie do kodowania i strumieniowania audio i wideo. Zostało stworzone z myślą o transmisji sygnałów w trudnych, wymagających środowiskach. Tyton VS2X koduje i przesyła cztery wejściowe sygnały wideo 3G/HD/SD-SDI lub CVBS (NTSC/PAL) jednocześnie, korzystając z popularnych standardów kodowania H.265 lub H.264. Standard H.265 (High Efficiency Video Coding, HEVC) zapewnia wyższą jakość obrazu wideo przy niższej prędkości transmisji w porównaniu do standardu H.264. Ze strumieniami wideo można połączyć dwa sygnały wejściowe audio (line-in stereo). Łącznie koder potrafi obsługiwać osiem strumieni wideo (dwa na każde złącze wejściowe lub w różnych kombinacjach).

Tyton VS2X to produkt typu rugged, odporny na wstrząsy, wibracje i wilgoć (stopień ochrony IP67), a także na temperatury od -40oC do 75oC zgodnie z wojskowym standardem MIL-STD-810. Otwory montażowe w obudowie rozmieszczone są w taki sposób, że koder można zainstalować w dowolnej orientacji. Zarówno konfiguracja urządzenia, jak i komunikacja z nim odbywa się przez Ethernet (1 Gb/s) z wykorzystaniem protokołu SNMP, dzięki czemu można z łatwością zintegrować je z dowolnym systemem operacyjnym. Tyton VS2X umożliwia również wprowadzanie metadanych CoT (Cursor on Target) i KLV (Key Length Value).

Więcej informacji o rozwiązaniach EIZO Rugged Solutions.

 

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.