Skanery Canon w ofercie Alstor

Opublikowano 4 stycznia 2021

W styczniu Alstor rozpoczął współpracę z firmą Canon w zakresie skanerów do dokumentów. Jest to swego rodzaju powrót do korzeni – jednym z pierwszych linii produktów, które pojawiły się w ofercie dystrybutora przed trzydziestu laty były właśnie profesjonalne skanery.

Również Canon jest weteranem na tym rynku. Pierwsze rozwiązanie do skanowania opuściło jego linię produkcyjną już w latach 50-tych ubiegłego wieku. Producent ma w swoim portfolio pełną gamę urządzeń: od przenośnych skanerów do domu i dla mobilnych pracowników, poprzez kompaktowe rozwiązania biurowe, a kończąc na skanerach produkcyjnych, które mogą przetwarzać dokumenty z prędkością nawet 290 obrazów na minutę, a ich konstrukcja pozwala skanować nawet 70.000 dziennie.

Wspólną cechą wszystkich urządzeń jest prosta, intuicyjna obsługa, a dołączany pakiet oprogramowania pozwala skutecznie wykorzystać możliwości skanerów oraz zarządzać nimi w firmowej sieci.

Więcej

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.