Panele świetlne Nanoleaf – na zawsze zmienią Twój sposób myślenia o oświetleniu

Opublikowano 1 października 2020

Wyjątkowe. Spersonalizowane. Olśniewające. Takie właśnie są produkty kanadyjskiej firmy Nanoleaf. Panele świetlne Nanoleaf rozświetlą Twój dom lub biuro, tworząc równocześnie przepełnione kolorami, interaktywne dzieła sztuki.

Panele Nanoleaf dostępne są w trzech kształtach: trójkątne Light Panels o całkowicie gładkiej powierzchni, kwadratowe Canvas z delikatną strukturą oraz sześciokątne Shapes Hexagons. Rozświetlone kompozycje sprawdzą się dobrze w każdym pomieszczeniu, zarówno w biurze, jak i w domu.

Panele mogą pełnić rolę zarówno funkcjonalnego, jak i dekoracyjnego oświetlenia. Nie musisz wybierać jaki rodzaj światła jest potrzebny w danym pomieszczeniu. Zaprojektuj kształt ułożenia paneli, a klimat oświetlenia wybierzesz później w aplikacji. Masz do wyboru 16 milionów kolorów i gotowe kombinacje kolorystycznych, ale możesz też tworzyć własne, dopasowane do Twoich planów. Nastrojowe oświetlenie na romantyczny wieczór czy czyste, białe światło ożywiające umysł i sprzyjające koncentracji?

Zintegrowany czujnik audio sprawia, że oświetlenie Nanoleaf reaguje na dźwięki, co daje efekt świateł tańczących w rytm muzyki. Seria Canvas i Shapes reaguje również na dotyk – przesunięcie w prawo, w lewo, podwójne dotknięcie – każdy gest uruchamia inny scenariusz oświetlenia.

Panele zostały wyposażone w funkcję Screen Mirror, która całkowicie odmieni klimat Twoich filmowych wieczorów. Kolory z ekranu rozpływające się po całym pokoju sprawią, że poczujesz się jakbyś był w samym środku akcji. Dostepne są cztery tryby dopasowane do klimatu filmu i Twojego nastroju.

Prosta i szybka instalacja oraz komfortowa obsługa to kolejne zalety paneli Nanoleaf.  Montaż nie wymaga użycia wiertarki, wystarczy dołączona do zestawu taśma dwustronna. Dzięki znajdującym się w zestawie elastycznym łącznikom, nie musisz ograniczać się do płaskich powierzchni. Możesz zamontować panele świetlne na zakrzywionych powierzchniach i narożnikach. Panelami Nanoleaf możesz zarządzać za pomocą pilota, Siri, Alexy, IFTTT, asystenta Google oraz aplikacji w telefonie lub na komputerze. Sam zdecyduj, co będzie dla Ciebie najwygodniejsze.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.