Nowe rozwiązania Epson w ofercie Alstor

Opublikowano 8 listopada 2021

Od wielu lat Alstor współpracuje z Epson w zakresie sprzedaży duplikatorów nośników optycznych stosowanych w placówkach medycznych. Obecnie dystrybutor zdecydował się na wprowadzenie do swojej oferty skanerów dokumentowych, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych tego producenta, rozszerzając swoją ofertę dla integracji.

„Współpraca z firmą Epson oznacza rzetelne i kompleksowe podejście do klienta. Epson to lider na wielu specjalizowanych rynkach, więc świetnie wpisuje się w naszą filozofię – od lat stawiamy na najlepszych.” – powiedział Adam Zwierzynski, CEO Alstor.

W ofercie Alstor dostępne będą drukarki z linii EcoTank i WorkForce Pro, dedykowanych do biur i departamentów średniej i dużej wielkości. Najbardziej zaawansowane modele mogą drukować z prędkością 26 stron na minutę, a ich miesieczny cykl sięga 750 000 stron. Wykorzystują wydajne media opakowane w torby czy butle zastępujące kartridże stosowane w drukarkach laserowych, drastycznie ograniczając ilość odpadów.

Drukarki Epson korzystają z technologii niewymagającej użycia ciepła, co daje szereg korzyści: z brakiem konieczności podgrzewania wiąże się mniejsze zużycie energii, a ponieważ nagrzanie urządzenia nie jest konieczne po jego włączeniu lub wybudzeniu, drukowanie następuje praktycznie natychmiast. Dzięki technologii niewymagającej użycia ciepła, w drukarkach atramentowych Epson znajduje się mniej części do wymiany niż w drukarkach laserowych – to oznacza mniej ognisk zapalnych, rzadsze przestoje i mniejszy wpływ na środowisko, dzięki minimalnej ilości odpadów.

Skanery biznesowe Epson z serii WorkForce dostępne są w szerokiej gamie, zapewniając odpowiednie rozwiązania różnym grupom klientów. Dzięki osiąganej szybkości 85 stron na minutę i 170 obrazów na minutę, a także wydajności dziennej 9000 stron, urządzenia mogą spełnić oczekiwania najbardziej aktywnych działów.
Dla niektórych skanerów szczelinowych dostępna jest opcjonalna przystawka fltbed, świetnie sprawdzi się w miejscach, w których okazjonalnie skanowane są takie nośniki, jak dokumenty zszyte, karty identyfikacyjne, paszporty i inne dokumenty o nieregularnych wymiarach czy nietypowej gramaturze.

Najlepsza w swojej klasie technologia podawania papieru z pierwszym na rynku trybem skanowania powolnego, a także innowacyjna funkcja wykrywania podwójnych arkuszy sprawiają, że skanowanie trudnych w obsłudze nośników — takich jak cienki papier o gramaturze 27 g/m² czy gruby karton o gramaturze 413 g/m² — jest szybkie i efektywne.

Dzięki dostępnym w niektórych modelach WorkForce (np. DS-730N i DS-780N) zaawansowanym funkcjom skanowania za pomocą jednego przycisku użytkownicy mogą łatwo przechodzić do profili zadań, korzystając z intuicyjnego wyświetlacza, i wykonywać skomplikowane zadania skanowania bez wysiłku. Wbudowane w modelach WorkForce ES-500W i WorkForce ES-580W funkcje Wi-Fi i Wi-Fi Direct pozwalają użytkownikom łatwo i bezpośrednio przesyłać dokumenty na smartfon czy tablet w celu ich łatwego przechowywania lub przesłania ich do platform chmurowych.

Więcej informacji o produktach Epson znaleźć można na naszej stronie.

Informacje o firmie Epson

Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno atramentowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, jak i projektory 3LCD, zegarki i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klientów związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad
81 000 pracowników w 85 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

https://global.epson.com

Nowe rozwiązania Epson w ofercie Alstor

Inne wydarzenia i informacje

Kontakt ze specjalistą

Krzysztof Majek

Dyrektor Działu Rozwiązań Przemysłowych: ATC, Security& Surveillance, Military, Document Scanners

Obrazowanie specjalistyczne

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.