Nowa wersja oprogramowania Perennity Media Burner – zwiększona wydajność, bezpieczeństwo, interfejs

Opublikowano 27 czerwca 2024

Odkryj korzyści płynące z aktualizacji do Media Burner v7.1 – zwiększona wydajność, bezpieczeństwo i wiele więcej!

Perennity Media Burner to dedykowane rozwiązanie umożliwiające produkcję nieograniczonej liczby plików nośników przenośnych (CD/DVD/USB). Media Burner oferuje ograniczoną pamięć lokalną (do 30 dni). Jest to samodzielne rozwiązanie dla klientów, którzy mają jedynie potrzebę publikowania nośników z badaniami pacjentów.

Program Media Burner występuje w 4 wersjach: Standard, Enhanced, Archiving i Lite.

  • Standard to najpopularniejsza edycja Media Burner Only. Zawiera wszystkie funkcjonalność, której szuka większość naszych klientów.
  • Wersja Enhanced ma możliwość pobierania raportów diagnostycznych z zewnętrznego źródła. Perennity obsługuje kilka metod pobierania i integrowania raportów diagnostycznych, w tym HTTP, UNC, Mitra i inne.
  • Podczas gdy poprzednie edycje oferowały ograniczone czasowo przechowywanie badań DICOM, wersja Archiving umożliwia przechowywanie obrazów przez określony czas (lub nawet na zawsze). W ten sposób może pełnić funkcję kopii zapasowej istniejącego systemu PACS.
  • Media Burner Lite to edycja z ograniczonymi funkcjami, skierowana do klientów, którzy potrzebują jedynie podstawowego oprogramowania do produkcji mediów przenośnych. Obsługuje pamięć DICOM, ale nie pozwala na zapytanie/pobieranie z PACS, przesyłania dalej lub pobieranie raportów.

Domyślnie do Perennity Media Burner dołączane są dwie bezpłatne przeglądarki, Weasis i OHIF. OHIF to podstawowa wieloplatformowa przeglądarka (Windows/MAC), podczas gdy Weasis to przeglądarka dla systemu Windows oferująca większą funkcjonalność. Inne przeglądarki są dostępne na żądanie (np. iQ-VIEW Lite, Radiant lub przeglądarki Enterprise producentów PACS). Opcja szyfrowania pozwala na utworzenie hasła dla tworzonych dysków.

Oto najważniejsze powody, dla których warto uaktualnić oprogramowanie do wersji 7.1:

Znacznie poprawiona wydajność w przypadku dużych zbiorów danych

Nowoczesne metody tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego o wysokiej rozdzielczości zazwyczaj generują setki, a nawet tysiące obrazów w jednym badaniu. W ciągu ostatniej dekady zakres badań gwałtownie wzrósł. Aby uwzględnić te zmiany, całkowicie przeprojektowano sposób, w jaki Perennity przetwarza obrazy otrzymane z modalności lub systemu PACS. Zaowocowało to ogromną poprawą wydajności.  Przykładowo duże badanie CT (około 1,4 GB z 7500 obrazami), którego utworzenie na nośniku w wersji 6 zajmowało wcześniej około 5 minut, teraz w wersji 7 zajmuje tylko 2 minuty i 45 sekund (przy użyciu tego samego sprzętu i konfiguracji).

Łatwy w użyciu, bardzo intuicyjny interfejs oparty na przeglądarce

Przeprojektowany interfejs to kolejny ważny powód, dla którego warto uaktualnić oprogramowanie do wersji 7. Zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym, oferuje on znacznie lepszą obsługę użytkownika, pozwalając użytkownikom i administratorom na szybsze i wydajniejsze wykonywanie swoich zadań. Wersja 7 zapewnia pojedynczy, ujednolicony interfejs sieciowy, do którego można uzyskać dostęp z dowolnego komputera podłączonego do sieci.

Zwiększone bezpieczeństwo i automatyczne kopie zapasowe

Nowy interfejs nie tylko świetnie wygląda, ale jest także bezpieczniejszy. Dzięki udoskonaleniom, takim jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe i reCaptcha, kontrola dostępu użytkowników z rozbudowanymi ścieżkami audytu oraz wbudowane automatyczne kopie zapasowe sprawiają, że Twoje dane są chronione przed nieautoryzowanym dostępem i awariami systemu.

Hybrydowe wydawanie badań stało się rzeczywistością

Chociaż płyty CD i DVD od dawna są preferowanym nośnikiem, stają się one przestarzałe ze względu na brak czytników i pojawienie się wygodniejszych technologii.

USB jest jedną z tych potencjalnych alternatyw, a Media Burner w pełni ją obsługuje. Oferuje bezpośrednią obsługę USB i integruje się z Rimage RX400, specjalnie zaprojektowanym systemem produkcyjnym USB do tworzenia nośników USB pacjenta.

Dogodne licencjonowanie

Perennity Media Burner oferowany  jest jako roczna subskrypcja lub w formie licencji wieczystej, dzięki czemu klienci mogą wybrać opcję, która najlepiej odpowiada ich potrzebom.

Jeśli potrzebujesz pomocy w przejściu na nową wersję oprogramowania, zgłoś się do dystrybutora rozwiązań Perennity w Polsce. Alstor zapewnia szkolenia, materiały sprzedażowe/marketingowe i wsparcie techniczne.

Inne wydarzenia i informacje

Kontakt ze specjalistą

Kamil Romański

Junior Product Manager

Obrazowanie specjalistyczne, Medycyna

+48 785 100 680
© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.