Invisible Shield UV Sanitizer – lampa UV do dezynfekcji

Opublikowano 2 lipca 2020

Szybka, skuteczna i bezpieczna dla urządzeń mobilnych – lampa InvisibleShield UV Sanitizer zdezynfekuje zarówno telefony, jak i drobne przedmioty, takie jak klucze, piloty i słuchawki. Technologia UV-C niszczy 99,99% najpopularniejszych bakterii w zaledwie 5 minut.

Urządzenia elektroniczne są istotną częścią naszego codziennego życia. Prawdopodobnie nawet nie zauważamy, jak często ich dotykamy. Przenosimy zarazki z uchwytów koszyków, klamek i łazienek na swój telefon za każdym razem, gdy go dotykamy. Podczas rozmowy przykładamy telefon do policzka. Następnie przekazujemy go komuś innemu, kto zwraca go nam z nowymi zarazkami. Badania potwierdziły, że 80% częstych infekcji jest powodowanych przez zarazki, które mamy na rękach2, a 82% bakterii z dłoni pokrywa się z tymi, które są na telefonach3.

UV Sanitizer niszczy 99,99% najpopularniejszych bakterii powierzchniowych. W ciągu 5 minut zarazki znikają nawet z takich powierzchni, które są trudno dostępne podczas tradycyjnego czyszczenia środkami dezynfekującymi. Cztery żarówki UV-C, bezpieczne dla urządzeń elektronicznych, dezynfekują włożone do komory przedmioty, niszcząc patogeny na poziomie molekularnym. Wskaźnik postępu pokazuje, ile czasu pozostało do zakończenia cyklu. W przypadku otworzenia lampy przed zakończeniem cyklu, żarówki UV-C wyłączają się automatycznie.

Lampa InvisibleShield jest uniwersalnym rozwiązaniem – można w niej zdezynfekować zarówno telefon o przekątnej do 6,9”, jak i drobne przedmioty codziennego użytku, takie jak: klucze, piloty, biżuterię czy słuchawki.

UV Sanitizer dezynfekuje urządzenia elektroniczne bez narażania ich na szkodliwe działanie płynów, ciepła czy substancji chemicznych, które mogłyby je uszkodzić.
Niewielkie rozmiary lampy sprawiają, że łatwo znaleźć dla niej miejsce – zarówno na biurku, jak i w torbie podczas podróży.

Handshakes are germ bombs – embrace the fist bump!” Los Angeles Times. January 9, 2014 
Mobile phones carry the personal microbiome of their owners” PeerJ: The Journal of Life and Environmental Sciences. June 24, 2014

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.