Eve – produkty, dzięki którym poczujesz, że jesteś w domu

Opublikowano 14 października 2019

Eve, nowa marka w ofercie iCorner, to inteligentny ekosystem akcesoriów, dzięki którym poczujesz się w swoim domu bezpiecznie i komfortowo. Produkty Eve to również kontrola zużycia energii i wydatków z tym związanych. Intuicyjne oprogramowanie, minimalistyczne, nowoczesne wzornictwo, a przede wszystkim bezpieczeństwo danych, aby to, co dzieje się w domu, pozostało w domu.

Oferta Eve obejmuje szeroką ofertę produktów – od sterowania i automatyzacji działania urządzeń zarówno w domu, jak w ogrodzie, po monitorowanie kosztów związanych ze zużyciem energii.

Lampka i nastrojowa muzyka włączająca się po otworzeniu drzwi lub automatyczne włączenie ogrzewania, gdy temperatura za oknem nagle spanie – możliwość tworzenia scenariuszy dopasowanych do preferencji użytkownika zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu od razu po przekroczeniu progu domu. Dostęp do ekosystemu Eve z dowolnego miejsca na świecie jest możliwy po skonfigurowaniu iPada lub Apple TV jako centrum sterowania.

Wszystkie akcesoria kompatybilne z Apple HomeKit współpracują ze sobą, dzięki czemu można połączyć produkty Eve z rozwiązaniami innych producentów i stworzyć kompleksowy ekosystem dla całego domu.

Producent przykłada bardzo dużą wagę do bezpieczeństwa danych osobowych – wszystkie informacje są szyfrowane i nawet podczas zdalnego sterowania urządzeniami poza domem nikt nie ma do nich dostępu.

Łatwa i szybka konfiguracjo to kolejny atut marki Eve. Wystarczy zeskanować aparatem iPhona lub iPada znajdujący się na urządzeniu kod, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi w aplikacji.

Akcesoria Eve zostały zaprojektowanie z myślą o użytkownikach produktów Apple i są kompatybilne wyłącznie z systemem HomeKit.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.