EIZO wprowadza 15-calowy monitor przemysłowy z obsługą dotykową i różnymi opcjami instalacji

Opublikowano 17 maja 2022

Już niebawem w ofercie japońskiego producenta pojawi się 15-calowy monitor DuraVision FDX1502T. Nowy model ma być wyposażony w analogowo-rezystancyjny panel dotykowy i zapewniać szerokie możliwości instalacji, aby sprostać wymaganiom różnorodnych środowisk przemysłowych.

Do produkcji panelu dotykowego wykorzystano technologię analogowo-rezystancyjną, która umożliwia obsługę gołą dłonią, dłonią w rękawiczce lub stylusem (piórkiem). Dzięki temu DuraVision FDX1502T świetnie nadaje się do użytku w rozmaitych środowiskach. Ponadto panele analogowo-rezystancyjne są bardziej odporne na kurz i wodę niż panele, w których zastosowano inne technologie dotykowe.

Monitor oferuje różne opcje instalacji w zależności od potrzeb: wersję ze stopką można postawić na biurku lub innej płaskiej powierzchni, wersję bez stopki przymocować do uchwytów montażowych w standardzie VESA, a wersję do montażu panelowego włączyć do istniejącej zabudowy (np. jako część maszyn przemysłowych lub systemów POS).

Jasność monitora można ustawić na maksymalnym poziomie 320 cd/m2, aby zapewnić dobrą widoczność ekranu nawet w bardzo jasnych środowiskach. Z kolei w miejscach słabo oświetlonych jasność można obniżyć do zaledwie 0,5 cd/m2.

DuraVision FDX1502T jest odporny na działanie temperatur od 0 do 50°C. W jego obudowie nie ma żadnych otworów wentylacyjnych, co chroni urządzenie przed kurzem i wilgocią.

Inne cechy

  • Złącza wejściowe DisplayPort, HDMI i D-sub
  • Wbudowane głośniki
  • 3-letnia gwarancja producenta uwzględniająca czas pracy 24 godziny na dobę

Informacje o produkcie
DuraVision FDX1502T

Dostępność
Sprzedaż monitora DuraVision FDX1502T rozpocznie się w czerwcu 2022 roku.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.