Decoded – klasycznie, elegancko, ale nie banalnie

Opublikowano 5 marca 2021

Produkty holenderskiej marki Decoded to połączenie klasycznej elegancji, funkcjonalności oraz oryginalnego wzornictwa. Szeroki wybór akcesoriów tego producenta jest już dostępny w ofercie iCorner.

Marka Decoded pozostaje wierna naturalnym materiałom, wszystkie produkty są wykonane z najwyższej jakości skóry. To jedyny materiał, który jest trwały, a podczas użytkowania nabiera niepowtarzalnego charakteru. Firma postawiła sobie za cel tworzenie luksusowych akcesoriów skórzanych do urządzeń mobilnych, które będą się wyróżniały zarówno wzornictwem, jak i funkcjonalnością.

Jakość na najwyższym poziomie

Materiały wykorzystywane do produkcji akcesoriów Decoded pochodzą z Ecco Leather. Jest to jeden z największych dostawców skór dla najpopularniejszych projektantów i marek w branży. Ecco Leather to gwarancja zarówno najwyższej jakości, jak i szerokiego wyboru rodzajów i kolorów.

Szeroki wybór akcesoriów

Ładowarki indukcyjne, etui do Phonów, iPadów, AirPodsów, paski do AppleWatch – w ofercie Decoded każdy fan Appla znajdzie coś dla siebie. Wzornictwo Decoded to połączenie ponadczasowej klasyki, funkcjonalności i delikatnych akcentów decydujących o wyróżnianiu się produktów tej marki na tle konkurencji.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.