CareFit Combo – kompaktowa stacja robocza w zasięgu ręki

Opublikowano 5 sierpnia 2022

Ergotron wprowadził do sprzedaży nowy produkt – CareFit Combo to modułowe rozwiązanie umożliwiające mocowanie na ścianie kompaktowych stacji roboczych.

CareFit Combo w podstawowej wersji to blat mocowany do ściany wraz ramieniem o szerokiej regulacji położenia do podwieszenia monitora czy komputera all-in-one. Zestaw można spersonalizować, dołączając szufladę na klawiaturę i myszkę, koszyk na komputer czy uchwyty na dodatkowe akcesoria (np. drukarkę etykiet, skaner).

Dużą zaletą rozwiązania – to wspólna cecha wszystkich produktów Ergotron – jest system prowadzenia kabli, są one prawie w całości schowane w elementach obudowy, co zapewnia bezpieczeństwo i sterylność. Z drugiej strony, konstrukcja umożliwia łatwy dostęp do komputera, zwiększając efektywność pracowników działu IT w razie awarii.


Z rozwiązania CareFit mogą wygodnie korzystać osoby o różnym wzroście. Ramię monitora i półka na klawiaturę poruszają się w tandemie i można je regulować w zakresie 51 cm. Dodatkowo ekran monitora można podnieść o 13 cm, co łącznie daje 64 cm.

Rozwiązanie jest stabilne, wytrzymałe, a jego konstrukcja umożliwia łatwe czyszczenie, co jest bardzo istotną cechą dla placówek medycznych. Całość można rozkładać i składać bez użycia siły. Gdy stacja nie jest używana można ją złożyć i dosunąć do ściany, wtedy całość wraz z mocowaniem zajmuje  minimalną ilość przestrzeni (odstaje od ściany na zaledwie 30 cm).

Rozwiązanie objęte jest 5-letnią gwarancją.

Więcej informacji o produktach Ergotron.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.