Alstor na targach Securex 2022

Opublikowano 14 kwietnia 2022

W tym roku Alstor będzie prezentować swoją ofertę podczas targów Securex 2022, które odbywać się będą w dniach 25-27 kwietnia w Poznaniu. Nasze stoisko o numerze 42 będzie zlokalizowane w pawilonie 5A. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy.

Na targach prezentować będziemy szereg rozwiązań z naszej oferty nawiązujących do szeroko rozumianego bezpieczeństwa:

Rozwiązania do monitoringu IP

W ofercie EIZO dostępne są monitory i konwertery przekazujące sygnał video poprzez konwencjonalną sieć Ethernet. Daje to szereg możliwości, takich jak między innymi wykorzystanie istniejącego okablowania, bez potrzeby rozbudowy sieci. Ważną zaletą jest możliwość podpięcia kamery bezpośrednio do monitora IP i wykorzystanie takiego rozwiązania jako główny lub dodatkowy system monitoringu, który będzie działać, nawet gdy padnie serwer. Więcej…

Kamery o wysokiej czułości

Podczas targów MSPO prezentowaliśmy prototyp kamery Carina, w kwietniu nowe modele wreszcie pojawią się w sprzedaży. EIZO Carina SSC-9700 i SSZ-9700 to kamery wideo o wysokiej czułości, wyposażone w matrycę CMOS 2,12 MP, 1/1.8”. Do pierwszego modelu można dokupić dowolny obiektyw, natomiast wersja SSZ posiada wbudowany zoom optyczny 35x obejmujący zakres ogniskowych od 6,5 do 230 mm. Oba modele doskonale sprawdzą się w warunkach słabego oświetlenia, dlatego można je wykorzystać wszędzie tam, gdzie konieczne jest uzyskanie kolorowego obrazu w najwyższej jakości. Więcej…

Monitory do pracy 24/7 i ergonomiczne konstrukcje biurowe

Na naszym stoisku zaprezentujemy monitory z serii DuraVision przeznaczone do pracy ciągłej, w tym konstrukcję z panelem dotykowym. Ciekawostką będzie inżynierski model DV2424, który po raz pierwszy będzie pokazany publicznie. Monitor DV2424 w rozdzielczości full HD (1920 x 1080) został zaprojektowany z myślą o wrażliwych obszarach w branży monitoringu i bezpieczeństwa. Cechuje się niską emisją zakłóceń elektromagnetycznych (EMI), dzięki czemu z zewnątrz nie da się elektronicznie odczytać wyświetlanych na nim treści. Ma również wbudowaną kamerkę internetową do celów komunikacyjnych.

Oprócz monitorów dedykowanych stricte do monitoringu, zaprezentujemy wybrane rozwiązania serii FlexScan, ergonomiczne modele, które mają zapewnić użytkownikom maksymalny komfort pracy. Modele te mają również szereg rozwiązań usprawniających pracę, takie jak interfejs USB-C, który umożliwia transmisję danych, zasilanie podłączonego komputera, a nawet podłączenie do sieci Ethernet.

Tablety do własnoręcznego podpisu elektronicznego

Na naszym stoisku nie zabraknie również tabletów Odręczny e-podpis z zaszytymi danymi biometrycznymi to praktyczny i przyjazny użytkownikowi sposób uzyskania prawnie wiążącej zgody. Produkty Wacom Signature ułatwiają wdrożenie polityki paperless i nanoszenie podpisów biometrycznych, gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa. Podpis składany na urządzeniach Wacom nie tylko jest nieusuwalny, ale możliwa jest także jego automatyczna i bezobsługowa walidacja ze wzorcem. Więcej…

Ergonomiczne ramiona, uchwyty, stanowiska pracy

Ilość godzin spędzanych przy komputerze stale się zwiększa, co nie jest korzystne dla naszych organizmów. Firma Ergotron od lat projektuje i produkuje rozwiązania, które ułatwiają tworzenie ergonomicznych konfiguracji na naszych biurkach, uwzględniając podłączenie różnego typu komputerów i monitorów, nawet kilku sztuk. W ofercie producenta są również mobilne stanowiska pracy i wózki do specyficznych zastosowań, m.in. w środowiskach medycznych.

Oprócz wspomnianych rozwiązań zaprezentujemy również obudowy UAG do urządzeń mobilnych, część z nich spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, w tym certyfikat militarny.

Jeszcze raz zapraszamy na nasze stoisko, na którym oczekiwać Państwa będą nasi specjaliści.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.