Alstor laureatem Diamentów Forbesa 2023

Opublikowano 1 lutego 2023

26 stycznia na łamach magazynu Forbes opublikowano listę laureatów Diamentów Forbesa 2023. Ten prestiżowy ranking, opracowany przez wiodącego, globalnego dostawcę danych i analiz — Dun & Bradstreet Poland we współpracy z redakcją „Forbes”, ma na celu wyłonienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W tym roku, wśród diamentowych laureatów znalazł się Alstor.

Przedsiębiorstwa wyłonione w piętnastej edycji Diamentów Forbesa, zostały podzielone na trzy kategorie, zgodnie z przychodami ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym:

  • firmy małe z przychodem ze sprzedaży od 5 do 50 mln zł
  • firmy średnie z przychodem ze sprzedaży od 50 do 250 mln zł
  • firmy duże z przychodem ze sprzedaży powyżej 250 mln zł.

Największym zagłębiem Diamentów okazało się województwo mazowieckie. Firmy z tego regionu stanowią ponad 1/5 całej listy i to właśnie w tej części Polski zaszczytnie pozycjonuje się Alstor.

Nasza firma, tak jak większość polskich przedsiębiorstw w ostatnim czasie, musiała wręcz przedzierać się przez trudności gospodarcze spowodowane pandemią Covid-19. W trakcie jej trwania mierzyliśmy się z problemami, z którymi wcześniej nie mieliśmy do czynienia. Gdy tylko udało nam się wyjść z pandemicznych komplikacji, obraz spokojnego prowadzenia biznesu przyćmiła wojna w Ukrainie, która wywołała kolejny kryzys w niejednym obszarze gospodarczym naszego kraju. Mimo nieprzewidzianych warunków zewnętrznych, cały czas nawiązujemy kolejne współprace biznesowe i rozszerzamy naszą ofertę.

Jak powiedział redaktor naczelny polskiej edycji miesięcznika „Forbes” – Paweł Zielewski: „Diamenty Forbesa to potwierdzenie […] wiarygodności, to rekomendacja dla tych, którzy szukają rzetelnych partnerów dla swoich biznesów. Z drugiej strony, obecność w zestawieniu to ogromna odpowiedzialność”, a my tę odpowiedzialność przyjmujemy, gwarantując jednocześnie najwyższy poziom produktów i usług w branży medycznej, graficznej, przemysłowej, a także w elektronice użytkowej.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.