ALSTOR po raz kolejny wśród najlepszych dystrybutorów według czytelników CRN

Opublikowano 24 czerwca 2019

Szanowni Państwo,

Po raz kolejny firma Alstor Sp,j, znalazła się w gronie 5 najlepszych dystrybutorów specjalizowanych w Polsce. Jest nam niezmiernie miło, zwłaszcza iż wybór ten dokonywany jest na podstawie głosów czytelników Computer Reseller News, a więc właśnie Państwa.

W połowie 2019 roku, Alstor Sp.j. ograniczyła swoje portfolio, co pozwoliło nam bardziej skupić się na kilku pozostałych specjalizacjach. Wzrost sprzedaży, a także głosy oddane przez czytelników CRN pokazują, że ta decyzja była słuszna.

Jednym z pierwszych kroków po zniesieniu ograniczeń związanych z pandemią będzie ponowne otwarcie Galerii EIZO, która w nowej odsłonie będzie jeszcze lepiej służyć promocji produktów i prezentowaniu naszych kompetencji w zakresie:

  • Rozwiązania dla medycyny, w tym systemów PACS i radiologii
  • Rozwiązania na rynek graficzny
  • Rozwiązania do monitoringu
  • Rozwiązania do wysoko specjalizowanych zastosowań przemysłowych.

W obrębie każdej z tych dziedzin Alstor Sp.j. oferuje rozwiązania do obrazowania oraz szereg wspierających je produktów IT.

Przestrzeń ekspozycyjna i warsztatowa będzie wykorzystywana podczas szkoleń dla naszych partnerów oraz klientów końcowych, co pozwoli rozszerzyć grono odbiorców wymienionych rozwiązań.

Raz jeszcze dziękujemy za zaufanie i wysoką ocenę naszych starań.

Zarząd i pracownicy

Alstor Sp.j.

 

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.