20 lat współpracy z EIZO!

Opublikowano 29 listopada 2022

W ubiegły czwartek świętowaliśmy okrągły jubileusz – 20 lat temu rozpoczęliśmy współpracę z EIZO. Od tej pory jesteśmy jedynym dystrybutorem rozwiązań tej marki w Polsce. Każdy mijający rok wiązał się z nowymi doświadczeniami i wyzwaniami – sprostaliśmy im, o czym świadczą nie tylko wyniki sprzedaży, ale również liczne nagrody – w trakcie współpracy z EIZO otrzymaliśmy ich aż 14!

Naszą uroczystość zaszczycił swoją obecnością Pan Minoru Kontani, szef Przedstawicielstwa EIZO w Europie. Przybyli również nasi współpracownicy z EIZO. Po raz kolejny nie zawiedli nas nasi Partnerzy, w których towarzystwie świętowaliśmy nasz jubileusz aż do rana.

Podczas części oficjalnej wystąpienia mieli Panowie: Minoru Kontani oraz Prezes Alstor, Adam Zwierzynski. Wspominali początki współpracy oraz jej dynamiczny rozwój na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat. Mówili o wielkim zaangażowaniu, jakie wykazują wszyscy – producent z jego zespołem sprzedaży, Alstor jako dystrybutor oraz nasi Partnerzy. Z niektórymi współpracujemy tak długo, jak długa jest nasza historia z EIZO. Z tej okazji, oprócz nagród za wyniki sprzedaży i specjalne osiągnięcia, postanowiliśmy przyznać imienne nagrody osobom, z którymi ta współpraca układa się nam w sposób modelowy.

A skoro mowa o nagrodach… W tym roku wyróżniliśmy aż 10 firm, oto laureaci tegorocznych Pixeli EIZO:

 • Red Pixel – Alteris S.A.
  za świetne wyniki sprzedaży i wieloletnią współpracę oraz promocję wśród klientów różnorodnych produktów z oferty EIZO
 • Red Pixel – P.H. WIT
  za starania okupione dużym nakładem pracy, które zaowocowały najwyższym wzrostem sprzedaży monitorów z serii ColorEdge
 • Green Pixel – Komputronik S.A.
  za włączenie „zielonego światła” dla nowych technologii stosowanych w monitorach FlexScan i ich popularyzację wśród użytkowników biznesowych
 • Green Pixel – Pixel Technology Sp. z o.o.
  za wieloletnią i owocną współpracę – bo „Przyjaźń oparta na biznesie jest znacznie lepszym interesem, niż biznes oparty na przyjaźni”. (John D. Rockefeller)
 • Blue Pixel – Cortland Sp. z o.o.
  za renesans relacji biznesowych po trudnych czasach pandemii, które to relacje wpłynęły na uzyskanie wybitnych wyników sprzedaży
 • Blue Pixel – Siemens Healthcare Sp. z o.o.
  za niezłomność w budowaniu wspólnej historii – bo „friends will be friends” niezależnie od czasów i sytuacji na rynku
 • Black Pixel – Siltec Sp. z o.o. oraz Egida IT Solutions sp. z o.o.
  za dobry biznes – bo, nawiązując do słów Andiego Warhola: „Zarabianie pieniędzy to sztuka, praca to sztuka, a dobry biznes to najlepsza sztuka”.
 • Black Pixel – Foto – Plus
  za czynne wspieranie rynku fotograficznego wiedzą i doświadczeniem sprzymierzonych marek podczas EXPOzycji
 • Black Pixel – Cyfrowe.pl
  za najlepszy debiut eventowy w roku 2022 – niech Światło i Siła będą z Wami!

Gratulujemy tegorocznym laureatom! Dziękujemy wszystkim za przybycie! Spotkajmy się w tym samym gronie – członków wielkiej rodziny EIZO – za rok!

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z wydarzenia:

                   

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.