Mujjo – rękawiczki do ekranów dotykowych

Opublikowano 18 listopada 2014

Mujjo było pionierem w dziedzinie produkcji rękawiczek do bezproblemowej obsługi ekranów dotykowych, które pokochały dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie. Nie powstrzymało to producenta przed dalszym rozwijaniem tego produktu, czego efektem jest pojawienie się udoskonalonej wersji rękawiczek do obsługi ekranów dotykowych. Nowy design wyposażono w skórzane wykończenie wokół nadgarstka, zapięcie, antypoślizgowy wzór na wewnętrznej stronie dłoni oraz wyściółkę z miękkiego polaru.

Uwolnij się od ograniczeń temperatury

Obsługa ekranu dotykowego w zwykłych rękawiczkach jest niemożliwa, ale dla rękawiczek Mujjo to nie problem! Są mocno ocieplane i poradzą sobie z obsługą niemal dowolnego ekranu dotykowego. Dzięki rękawiczkom Mujjo możesz korzystać z telefonu czy tabletu nawet na mrozie, nie martwiąc się o odmrożenia.

Dbałość o szczegóły

Rękawiczki Mujjo to pięknie wykonany, stylowy dodatek ze skórzanym wykończeniem wokół nadgarstka i czarnym, matowym zapięciem. Wnętrze dłoni wyposażono w antypoślizgowy wzór, a wewnętrzną stronę rękawiczek w miękką warstwę polaru.

Pewny uchwyt

Rękawiczki wyposażono w silikonowy wzór na wewnętrznej stronie dłoni. Ma on właściwości antypoślizgowe i zapobiega wyślizgnięciu się urządzenia, co jest szczególnie przydatne w mokre, śnieżne dni. Rękawiczki ułatwiają też korzystanie z telefonu w czasie aktywności fizycznej w zimie, np. podczas jazdy na rowerze.

Nieograniczone korzystanie z ekranu

Rękawiczki innych producentów często ograniczają obsługę ekranu dotykowego do jednego lub dwóch palców. Tymczasem rękawiczki Mujjo oferują nieograniczoną funkcjonalność, przekazując dotyk wszystkich palców, kostek, a nawet podbić dłoni. Nadejście zimy nie musi już oznaczać przerwy w korzystaniu z telefonu czy tabletu na dworze.

Jak to działa

W rękawiczki wpleciono najwyższej jakości srebrne, nylonowe włókna, które gwarantują przewodzenie dotyku przez materiał. Pojemnościowe ekrany dotykowe działają w oparciu o przewodzące właściwości ludzkiej skóry. Wplecione w materiał rękawiczek Mujjo srebrne, nylonowe włókna zapewniają takie same właściwości przewodzące, umożliwiając bezproblemowe korzystanie z ekranu dotykowego.Udoskonalone rękawiczki Mujjo nadają się do obsługi wszystkich ekranów dotykowych, m.in. urządzeń takich jak iPhone 6 (i poprzednich modeli) czy Galaxy S5 (i poprzednich modeli). Doskonale sprawdzą się też przy obsłudze iPada.

Dostępne są w trzech klasycznych rozmiarach: S/M, M/L oraz XL.

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.