mophie Juice Pack Helium dla iPhone 5/5S

Opublikowano 4 marca 2013

Energia lżejsza od powietrza

Ultracienka obudowa ochronna ze zintegrowaną baterią o pojemności 1500mAh. Poczuj różnicę trzymając w dłoni cieńszą o 13% od poprzednich modeli obudowę dla iPhone 5/5S. Etui przylega idealnie do telefonu nie zwiększając znacząco  jego rozmiarów tak, że aż trudno uwierzyć, że w środku jest dodatkowa bateria.

Moc, ochrona, elegancja.

Zaprojektowana tak by chronić telefon przed uszkodzeniami, na które jest narażony podczas codziennego użytkowania, zapewnia również 80% więcej energii dzięki dodatkowej wbudowanej baterii.  Mophie juice pack helium pozwala na znacznie dłuższe użytkowanie iPhone 5/5S bez potrzeby korzystania z zewnętrznego źródła zasilania.  Elegancka, niewielkich rozmiarów obudowa, jest idealnym dodatkiem do telefonu, który bez problemu zmieści się w kieszeni, neseserze czy bagażu podręcznym.  Udoskonalone porty akustyczne , przepuszczające dźwięki z telefonu na zewnątrz, sprawiają, że wydobywająca się z nich muzyka posiada niepowtarzalne brzmienie.

Ładowanie jest łatwe.

Ładuj równocześnie swój iPhone wraz z obudową juice pack helium przy pomocy kabla USB, który znajduje się w zestawie. Dzięki wskaźnikowi LED możesz sprawdzić poziom energii jaki pozostał w baterii, a zintegrowany z obudową przełącznik umożliwia wybór momentu, w którym chcemy doładować iPhone.

JPH-IP5-MBLK_BLK-IP5_Guy-Holding_Rust-Railing_SQ

Dane techniczne

Wymiary: 6,32cm x 13,94cm x 1,5cm.

Pojemność baterii: 1500mAh

Czas dodatkowych rozmów: do 6 godzin w trybie 3G

Dodatkowe wykorzystanie internetu:  do 6 godzin w trybie 3G

do 6 godzin w trybie LTE

do 7 godzin w trybie WIFI

Dodatkowe odtwarzanie muzyki:  do 30 godzin

Dodatkowe odtwarzanie wideo:  do 7 godzin

Waga: 70 g

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.