Mobile Studio Pro

Opublikowano 25 czerwca 2018

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą Wacom, skontaktuj się z nami pisząc maila na adres: m.brzezinska@alstor.com.pl

Mobile Studio Wacom to w zasadzie dużej mocy komputer ze zintegrowanym tabletem graficznym, który jest w stanie sprostać wymaganiom najbardziej zaawansowanych aplikacji graficznych. Łączy wysokiej jakości monitor, doskonały tablet graficzny, wydajny engine i niezawodny system operacyjny.

Potężna moc obliczeniowa
Zastanawiasz się nad zakupem mocnego komputera, który zapewni płynnie działanie aplikacji do obróbki zdjęć, otworzy bez czkawki dwa pliki RAW na raz, a przy tym obsłuży zarówno popularne aplikacje biurowe, jak i wymagające programy graficzne, np. do prac w 2D, 3D czy CAD? Może warto rozważyć Mobile Studio Pro? Modele z tej serii dostępne są w kilku konfiguracjach, najmocniejsza ma 16 GB RAM, procesor Intel® Core™ i7, kartę graficzną NVIDIA® Quadro™ oraz dysk o pojemności 512 GB. Całość opiera się na systemie operacyjnym Windows 10.

Nie tylko dla grafików
Mobile Studio Pro to również świetne narzędzie dla fotografów. Podczas sesji studyjnych może służyć do tetheringu czy jako referencja dla klienta, a w warunkach plenerowych tablet może być wykorzystywany po prostu jako komputer przenośny, na który można zgrywać, a następnie selekcjonować, tagować i wstępnie korygować zdjęcia.

Precyzja i wygoda
Pióro Wacom Pro Pen 2 jest najbardziej czułym, najdokładniejszym i najbardziej responsywnym piórem, jakie kiedykolwiek zostało stworzone. Dzięki dokładnemu ustawieniu czułości na nacisk, praktycznie zerowemu opóźnieniu i naturalnemu podparciu zapewniającemu odpowiednie nachylenie, piórko jest niezwykle precyzyjne i wygodne w obsłudze. Do jego działania nie jest potrzebna bateria ani ładowanie.

Szerokogamutowy ekran o rozdzielczości 4K umożliwiający wyświetlanie aż 96% odcieni z przestrzeni Adobe® RGB (mowa o modelu 16”) sprawia, że zobaczysz każdy detal, piksel lub poligon w idealnym zbliżeniu. Nowo opracowana wytrawiana szklana powierzchnia zapewnia odpowiedni opór, aby oddać uczucie korzystania i prowadzenia pióra na papierze, a jednocześnie jest bardzo trwała.

Kluczowe zalety i funkcje:

  • Potężna moc obliczeniowa, lekka obudowa w eleganckiej, smukłej formie.
  • Precyzyjne piórko najnowszej generacji – Wacom Pro Pen 2
  • Dostępne modele w dwóch wielkościach: 13” i 16”
  • Realistyczne kolory i wysoka rozdzielczość 4K (tylko w modelach 16”).
  • Podstawka Wacom Stand z czterema poziomami regulacji pozwala na komfortowe korzystanie podczas pracy i daje się złożyć na czas podróży.
  • Przyciski ExpressKey™ i okrągłe menu, jak również przyciski na piórku są konfigurowalne (niezależnie dla każdej aplikacji), w połączeniu z ekranem reagującym na gesty wielodotykowe oferują proste skróty klawiaturowe oszczędzające czas i ułatwiające pracę.
  • Opcjonalnie możliwe jest dokupienie klawiatury bezprzewodowej Wacom oraz modułu Wacom Link, który umożliwia podłączenie Wacom MobileStudio Pro do innego komputera (Mac lub PC) i korzystania z niego jak ze standardowego wyświetlacza Cintiq.
  • Znajdująca się w tylnej części kamera Intel® 3D RealSense™ idealnie nadaje się dla projektantów
    produktów, inżynierów CAD oraz profesjonalistów rzeźbiących w 3D.
© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.