Withings Body – waga z pomiarem BMI

Withings Body wykonuje pomiary wagi ciała i współczynnika BMI. Uzyskane w ten sposób dane pozwalają użytkownikowi śledzić długoterminowe trendy i lepiej zaplanować treningi.

Waż się z głową z wagą Withings Body

Większość osób podczas odchudzania skupia się wyłącznie na całkowitej masie ciała, ale warto też wiedzieć, co kryje się za tą liczbą. Waga Withighs Body pokazuje zawartość tkanki tłuszczowej, mięśni i wody w ciele, aby dać nam pełen obraz sytuacji i ułatwić określenie celów treningowych.

Waga

Opatentowana technologia Position ControlT™ dokonuje precyzyjnych pomiarów masy ciała z dokładnością do 90 gram.

Tkanka tłuszczowa

Procentowa zawartość tkanki tłuszczowej daje pojęcie o ogólnym stanie zdrowia.

Masa mięśniowa
Ułatwia dobór ćwiczeń pod kątem konkretnych celów, np. utraty wagi lub zwiększenia masy mięśniowej.

Woda
Informuje o nawodnieniu i zatrzymywaniu wody w organizmie.

Masa kostna
Wskazuje, jaki procent całkowitej masy ciała stanowi szkielet kostny.

Nabierz dystansu

Nie pozwól, żeby zniechęcił Cię jeden gorszy dzień. Na wyświetlaczu wagi znajdziesz wykres pokazujący ostatnie osiem pomiarów, dzięki czemu łatwo dostrzeżesz długoterminowy trend i nie stracisz zapału do ćwiczeń.
Wynik każdego ważenia jest automatycznie przesyłany do aplikacji Health Mate przez WiFi lub Bluetooth. Dzięki temu możesz w dowolnym momencie sprawdzić historię pomiarów i zobaczyć, które ćwiczenia przynoszą najlepsze rezultaty.

Waga Withinghs Body

Kontroluj dietę z wagą z pomiarem BMI

Co sprawia, że tracisz lub przybierasz na wadze? Aplikacja Health Mate pomoże Ci odpowiedzieć na to pytanie.
Użytkownicy, którzy wyznaczają sobie konkretny cel, śledzą swój sposób odżywiania i regularnie się ważą chudną średnio o 4 razy bardziej niż inni – to fakt!

Oblicz dzienną porcję kalorii

Wprowadź swoją wymarzoną wagę i zdecyduj, do kiedy chcesz ją osiągnąć – aplikacja Health Mate obliczy, ile kalorii możesz zjeść dziennie, aby zrealizować swój cel.

Zarządzaj budżetem kalorii

Na bieżąco wprowadzaj informacje o zjedzonych posiłkach do aplikacji, aby zawsze wiedzieć, ile kalorii masz jeszcze do spalenia. Jeśli używasz jednego z monitorów aktywności fizycznej Withings lub darmowej aplikacji do liczenia kroków, aplikacja Health Mate automatycznie uwzględni zebrane tam dane w wyliczeniach. Im więcej się ruszasz, tym bardziej zwiększy się Twój dzienny budżet kalorii!

Osiągaj wyznaczone cele

Waga pokazuje wykres ilustrujący trend z ostatnich ośmiu pomiarów, a aplikacja dostarcza spersonalizowane porady, cotygodniowe raporty oraz odznaki i nagrody za osiągnięte cele. Jednoczesne, regularne używanie wagi i aplikacji zmotywuje Cię do ćwiczeń i pomoże zwalczyć zniechęcenie podczas odchudzania.

Waga Withinghs BodyWykorzystuj dane z innych aplikacji

Health Mate doskonale współpracuje z ponad stoma różnymi aplikacjami fitness. Możesz więc z łatwością połączyć się z ulubionymi aplikacjami do śledzenia posiłków takimi jak MyFitnessPal, Lose It! czy Weight Watchers lub aplikacjami do treningów jak Runkeeper, Runtastic czy MapMyRun. Bez względu na to, które z nich wybierzesz, Health Mate zbierze wszystkie informacje w jednym miejscu, aby pomóc Ci osiągnąć wyznaczone cele.

Sprawdzaj prognozę pogody

Unikalny wyświetlacz Withings Body sprawi, że każdego ranka z przyjemnością będziesz wchodzić na wagę.

Po podłączeniu do sieci WiFi waga wyświetla dzienną, lokalną prognozę pogody, która pomoże ocenić, jak się ubrać i jak zaplanować sobie dzień. Jeśli śledzisz swoją aktywność ruchową, na wyświetlaczu pojawi się także liczba zrobionych poprzedniego dnia kroków – dzięki temu wyraźnie zobaczysz, jak bardzo wpływa to na Twoją wagę.

Waga Withinghs Body dla całej rodziny

Waga Withinghs Body potrafi automatycznie rozpoznać do ośmiu użytkowników. Dane każdego z nich są osobno przesyłane na oddzielne konta aplikacji Health Mate.

Więcej informacji na stronie: https://www.icorner.alstor.pl/produkty/withings-body-waga-z-pomiarem-bmi

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.