Perennity Media Burner – oprogramowanie do zarządzania robotem w sieci DICOM

Perennity DICOM to idealne rozwiązanie do automatyzacji produkcji dysków pacjenta w szpitalu. Oprogramowanie współpracuje z każdym robotem Rimage, Epson i Primera. Eksportuje dane z systemu zgodnego z DICOM'em lub systemu PACS na CD, DVD, Blu-Ray.

oprogramowanie Perennity DICOMWszystko w jednym produkcie Perennity Media Burner

Perenity Media Burner oferuje docelowe rozwiązanie dla branży medycznej eksportujące dane z systemu zgodnego z DICOM’em lub sytemu PACS na DVD i BluRay. To znacznie obniża koszty produkcji w porównaniu do tradycyjnej kliszy. Dowolna przeglądarka DICOM może być dodana do płyty do wyświetlania i obróbki obrazów w DICOM-ie.

W trakcie pracy można archiwizować wszystkie obrazy DICOM. Obrazy można archiwizować na wielko-pojemnościowym systemie RAID lub na trwałych rozwiązaniach archiwizujących  (np. dyski BluRay). Istnieje możliwość wyszukania określonego pacjenta oraz badania w archiwum Perennity, wykorzystując stacje roboczą obsługującą DICOM.

Tworzenia płyty pacjenta

Perennity wykorzystuje automatyczne loadery CD/DVD do automatycznej produkcji i w tym samym czasie personalizacji nośnika odpowiednią etykietą. Na płytach cd/dvd mogą być drukowane dowolne informacje: nazwisko oraz identyfikator pacjenta, data, lista badań i inne. Oczywiście można też dodać loga i obrazy do wydruku, jak również miniaturki zawierające obrazy.

Archiwizacja obrazów w Dicom

Prernnity Media Burner może być tez użyte jako narzędzie archiwizujące obrazy w Dicom’ie. Do zapisu wykorzystuje się protokół SCP. Ponadto dla większego bezpieczeństwa danych można automatycznie wykonać kopię zapasową na płytach DVD/BD. Z przetwarzanego obrazu Perennity wypisuje wszystkie ważne dane (informacje o pacjencie i badaniu) i umieszcza je w bazie danych  (My SQL lub MS SQL Server). Można określić do 5 regularnych pól (tagów DICOM’owych) do drukowania i wypisywania.

Obsługa automatyczna

W połączeniu z automatycznymi nagrywarkami CD/DVD Rimage’a Perennity jest wiodącym rozwiązaniem dla medycyny w duplikowaniu płyt CD/DVD/BD. Rimage oferuje szeroki wybór urządzeń, spełniających wymagania jakości wydruku i wydajności. Rimage bazujący na drukarce termotransferowej Prism daje również możliwość personalizacji wydruku na płytach, co w dużej mierze redukuje koszty operacyjne.

Intuicyjny interfejs użytkownika

Webowy interfejs graficzny jest niezwykle prosty w obsłudze. Perennity może być obsługiwane z poziomu aplikacji Perennity Media Burner – ekran dotykowy wraz z wydajnym komputerem. Interfejs użytkownika jest również dostępny z dowolnej przeglądarki internetowej w sieci.

Dobra inwestycja w oprogramowanie Perennity Media Burner

Perennity Media Burner jest jednym z najlepiej opłacalnych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku. Oferuje pełną funkcjonalność – tworzenie płyt pacjentów, archiwizacja i upload obrazów. Zgodny z DICOM w 100%.

  • Protokół SCP
  • Wyświetlanie istniejących obrazów z PACS
  • Pełna zgodność z DICOM /IHE PDI Patient CDs
  • Wsparcie dla struktury raportów DiCOM’s

 

 

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.