DiscProducer PP-100III – duplikator firmy EPSON

DISCPRODUCER PP-100III to wysokonakładowy atramentowy duplikator płyt Blu-ray, DVD i CD, łączący sprawdzone funkcje z ulepszeniami w zakresie konstrukcji.

Firma EPSON to światowej klasy lider urządzeń i akcesoriów związanych głównie z drukowaniem i wyświetlanie. W swojej ofercie posiada szereg rozwiązań na rynek medyczny. W swoich rozwiązaniach kładzie nacisk na udoskonalenie współpracy i opieki nad pacjentem przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności pracy i ograniczaniu kosztów.

DISCPRODUCER PP-100III to wysokonakładowy atramentowy duplikator płyt Blu-ray, DVD i CD, łączący sprawdzone funkcje z ulepszeniami w zakresie konstrukcji. Napędy Blu-ray Archival Grade urządzenia Discproducer (seria Pioneer PR1) są precyzyjne i niezawodne. Dzięki interfejsowi USB 3.0 SuperSpeed możliwe jest nagranie i zadrukowanie do 100 płyt w ramach pojedynczej operacji.

Dzięki dużej szybkości działania duplikator PP-100III może nagrywać maksymalnie: 30 płyt CD/godz. (600 MB),15 płyt DVD/godz. (3,8 GB), 8,5 płyty BD/godz. (23,8 GB) i zadrukować 65/45 płyt/godz. (tryb szybki/dokładny). Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wytrzymałości i niezawodności, jest kurzoodporne, a jego obsługa w pełni zautomatyzowana. Jego opatentowane robotyczne ramię AcuGrip za każdym razem chwyta tylko jeden dysk, dzięki czemu nie ma potrzeby ciągłego nadzorowania procesu produkcji.

Wkład konserwacyjny i napędy mogą być wymieniane przez użytkownika, co zapewnia długoterminową ekonomiczność i pozwala na wydłużenie czasu eksploatacji urządzenia PP-100III do 75 000 płyt. System sześciu osobnych wkładów atramentowych utrzymuje koszty produkcji jednej płyty na niskim poziomie, natomiast diody LED umieszczone na pulpicie sterowania umożliwiają łatwe monitorowanie poziomów atramentu.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.