M-Audio / AVID Pro Tools Recording Studio

Opublikowano 22 czerwca 2011

Pro Tools Recording Studio interfejs Fast Track USB z wejściem mikrofonowym XLR i Line-In dla gitary lub innych instrumentów wraz z oprogramowaniem Pro Tools M-Powered Essentials.

Pro Tools Recording Studio pozwala na tworzenie własnych, profesjonalnych nagrań. Wystarczy podłączyć mikrofon i gitarę (lub inny instrument), a następnie rozpocząć nagrywanie i miksowanie utworów za pomocą oprogramowania Pro Tools M-Powered w wersji Essentials. Rejestrowanie krystalicznie czystych nagrań, zmiana brzmienia gitary czy perkusji, dubbingu, miksowania – to tylko wybrane możliwości Pro Tools Recording Studio.

Dźwięk jest rejestrowany z jakością lepszą niż oferuje to większość standardowych kart dźwiękowych dla PC. Przyjazny i intuicyjny interfejs urządzenia pozwala na łatwą kontrolę regulacji siły sygnału na wejściu. Dodatkowo Fast Track USB pozwala uzyskać bogatsze brzmienie dzięki symulatorowi SansAmp Tube Amp. Urządzenia M-Audio są oparte na rozwiązaniach, z których korzystają profesjonaliści na całym świecie. Wykorzystywane są do tworzenia hitów muzycznych, ścieżek dźwiękowych do filmów i gier, podcastów i wielu innych.

Oprogramowanie Pro Tools M-Powered Essential

Znane na całym świecie oraz wykorzystywane przez profesjonalistów oprogramowanie Pro Tools M-Powered w wersji Essential pozwala na nagrywanie, edycję oraz produkcję niesamowitej jakości muzyki. Pianino, organy, skrzypce, syntezator czy perkusja to tylko nieliczne z wielu dźwięków studyjnej jakości zawartych w Pro Tools.

Na płycie DVD znajdującej się w zestawie dołączono szablony sesji i pętle (loops), ułatwiające komponowanie muzyki w dowolnym stylu – od hip-hopu przez jazzu, rocka do bluesa. Bogata gama narzędzi, efektów i dodatków zapewnia dostęp do kompletnego i profesjonalnego zestawu do tworzenia muzyki.

Zawartość opakowania:

Płyta DVD Pro Tools M-Powered Essential z ponad 5,5GB dodatkowych materiałów dźwiękowych

  • 16 ścieżek stereo/mono
  • 8 ścieżek dla instrumentów
  • 8 ścieżek MIDI
  • Studyjnej jakości efekty takie jak reverb, chorus, delay, flanger, phaser, compression i EQ
  • Obsługa dwóch wejść i dwóch wyjść audio
  • Dźwięki ponad 60 wirtualnych instrumentów, od pianina do skrzypiec, od basu do perkusji (do obsługi wymagany jest keyboard, np. KeyStudio 49)

Interfejs Fast Track USB

  • profesjonalny dźwięk 24-bit/48kHz
  • wejścia na mikrofon/instrument/line-level
  • wyjście słuchawkowe
  • zasilanie poprzez USB

Gwarancja: 24 mies.

 

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.