Złoto dla Arcserve UDP podczas konferencji VMworld 2015

Opublikowano 24 września 2015

Firma Arcserve, czołowy producent rozwiązań do ochrony i odzyskiwania danych, zdobyła złoty medal w konkursie Best of VMworld 2015 organizowanym przez portal SearchServerVirtualization.com podczas konferencji VMworld, zajmującej się technologiami wirtualizacyjnymi.

arceserve_UDP_2Arcserve Unified Data Protection (UDP) – łatwe w obsłudze rozwiązanie do ochrony i odzyskiwania danych dla systemów fizycznych, wirtualnych i w chmurze – zwyciężyło w kategorii Disaster Recovery and Backup for Virtualized Environments, obejmującej rozwiązania przeznaczone do backupu i odzyskiwania danych dla środowisk wirtualnych.

W tegorocznym konkursie nominowanych zostało ponad 150 rozwiązań w ośmiu różnych kategoriach. Ich oceny podjął się niezależny zespół sędziów z portalu SearchServerVirtualization.com, który przeanalizował każde rozwiązanie pod kątem innowacyjności, wartości, wydajności, niezawodności i łatwości obsługi.

Arcserve to najbardziej kompleksowe rozwiązanie do backupu dostępne na rynku” – skomentowali sędziowie po ogłoszeniu wyników w tej kategorii.

Niedawno Arcserve UDP zostało także ogłoszone rozwiązaniem pamięci masowej roku podczas rozdania nagród DCS Awards 2015 oraz produktem roku w kategorii backupu i odzyskiwania danych według Storage Magazine. Jest to pierwsze kompleksowe rozwiązanie tego typu, spełniające wszystkie potrzeby klientów (zarówno bieżące, jak i przyszłe), bez konieczności korzystania z kilku rozwiązań częściowych.

UDP to pojedyncze rozwiązanie, które łączy w sobie funkcje backupu i replikacji, wysoką dostępność oraz technologie globalnej deduplikacji” – mówi Eric Rockwell, prezes i dyrektor działu informatyki firmy centrexIT. „Dzięki niemu możemy wykonać backup i odzyskać dane w dowolny sposób, w dowolnym miejscu i czasie”.

Wyjątkowa elastyczność UDP pozwala stworzyć strategię ochrony danych dopasowaną do indywidualnych potrzeb, a ujednolicona konsola zarządzania umożliwia wdrożenie w różnych lokalizacjach.

Dystrybutorem rozwiązania Arcserve UDP jest firma Alstor.

arcserve_UDP_rysunek_1_arcserve_pl

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.