Zestaw 3 obiektywów OLLOCLIP do iPhone 4S/4 w ofercie Alstor

Opublikowano 20 marca 2012

W ofercie Alstor pojawiło się kolejne rozwiązanie kierowane do użytkowników iPhone’ów. Olloclip to bardzo łatwy w użyciu i montażu zestaw obiektywów fotograficznych.

Wystarczy nasunąć wybrany obiektyw na telefon by cieszyć się nowymi możliwościami podczas fotografowania. Użytkownik ma do wyboru 3 obiektywy: „rybie oko”, szerokokątny i makro.

Obiektyw ”rybie oko” – obiektyw o nieskorygowanej dystorsji i bardzo szerokim kącie widzenia 180° dający efekt beczkowatego zniekształcenia obrazu.

Obiektyw szerokokątny – obiektyw o ogniskowej krótszej niż dłuższa krawędź stosowanego materiału światłoczułego, dla aparatów małoobrazkowych w granicach 4.5 mm–35 mm. Pozwala na fotografowanie dużych przedmiotów z małych odległości. Kąt widzenia w takim obiektywie wynosi powyżej 60°.

Obiektyw makro – obiektyw służy do wykonywania zdjęć, na których obiekt zostaje odwzorowany w naturalnych rozmiarach lub jest powiększony do 10 razy. Przy pomocy obiektywu można robić zdjęcia przedmiotów o rozmiarach 12-15 mm.

Obiektywy dostępne są w 2 wersjach kolorystycznych: czarnej i czerwonej. Całość znajduje się w wygodnym, niewielkim opakowaniu, które z łatwością zmieści się w kieszeni. Obiektywy Olloclip będą dostępne w sprzedaży od 20 marca b.r. w cenie 349 PLN.

Więcej informacji o zestawie obiektywów Olloclip na www.alstor.pl/olloclip

© Alstor sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.