Zapraszamy na stoisko EIZO podczas Poznań Game Arena

Opublikowano 17 października 2012

Odliczamy już dni do finałowego turnieju EIZO Challenge 2012, który odbędzie się na stoisku EIZO podczas targów Poznań Game Arena. Dobiegający końca turniej kwalifikacyjny wyłoni trzech finalistów, do których dołączy czwarty zespół.

Drużyną zaproszoną do turnieju bez kwalifikacji jest nasza Złota Piątka, czyli najbardziej utytułowana drużyna w historii Counter-Strike. Filip ‘NEO’ Kubski wraz z kolegami reprezentują obecnie zespół ESC ICY BOX i będzie to ich debiut lanowy w Counter-Strike Global Ofensive. Zmierzą się oni w meczu półfinałowym z drużyną, która zajmie trzecie miejsce w kwalifikacjach. Drugą półfinałową parą będą dwa najlepsze zespoły kwalifikacyjne.

Bardzo ważna informacja dla uczestników – rejestracja zawodników rozpocznie się w sobotę, 27 października o godzinie 8 rano na stoisku EIZO. Będzie to na godzinę przed otwarciem targów, w związku z czym drużyny zobowiązane są do przesłania kompletnej listy zawodników do dnia 23 października na adres: ec2012@EIZO.pl . Drużyna może także zgłosić jednego menadżera / opiekuna, który będzie upoważniony do swobodnego wejścia na teren targów razem z zawodnikami. Tylko osoby z listy będą miałby możliwość wejścia na teren targów przed oficjalnym otwarciem!

Ogłaszamy turniej indywidualny!

Poznań Game Arena to targi dla wszystkich fanów gier, nie tylko profesjonalistów. Nie masz własnej drużyny? Nic straconego.  Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju indywidualnym, który odbędzie się ostatniego dnia targów, czyli 28 października na stosiku EIZO. Zapisy do turnieju będą odbywały się na stoisku EIZO od godziny 9 rano.

Turniej indywidualny zostanie rozegrany na platformie Counter-Strike Global Offensive w trybie deathmatch, z udziałem maksymalnie 10 zawodników na rundę. Zwycięzcy rund kwalifikacyjnych zapewnią sobie udział w pojedynku finałowym, który również rozegrany zostanie w trybie deathmatch. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane na komputerach NTT z serii Game.

Pula nagród:

1 miejsce – monitor EIZO FORIS FS2333 + 195 pln

2 miejsce – klawiatura Roccat Isku oraz słuchawki Roccat Kulo

3 miejsce – mysz Roccat Savu oraz podkładka Roccat Alumic

Udział w konkursie mogę wziąć osoby pełnoletnie oraz osoby w wieku 16-17 lat za pisemną zgodą prawnych opiekunów. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do korzystanie ze sprzętu dostarczonego przez organizatora turnieju, nie ma możliwości podłączania jakichkolwiek własnych urządzeń. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń, maksymalna liczba uczestników  – 100 osób.

Szczegółowy regulamin pod adresem: http://www.eizo.pl/zapraszamy-na-nasze-stoisko-podczas-pga-2012


EIZO – Miss nothing. Ace everything.

© Alstor sp. z o.o. 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.