Zapraszamy na premierę najlepszego dostępnego na rynku urządzenia deduplikacyjnego HYDRAstor firmy NEC

Opublikowano 19 marca 2014

Zapraszamy Państwa serdecznie na polską premierę najlepszego dostępnego na rynku urządzenia deduplikacyjnego (wg DCIG z października 2013) HYDRAstor firmy NEC. Spotkanie odbędzie się 2 kwietnia w siedzibie Alstor.

Header-Konferencja-HYDRAstor
Unikatowa architektura HYDRAstor pozwala na nieograniczoną, liniową skalowalność zarówno pojemności, jak i wydajności. W odróżnieniu od rozwiązań konkurencji, w przypadku dołożenia dodatkowego modułu, dane są nadal globalnie deduplikowane. HYDRAstor do ochrony danych nie używa tradycyjnego sytemu RAID. Zamiast niego stosowane jest kodowanie DRD (Distributed Resilient Data™ – dane rozproszone odporne na uszkodzenia), zapewniające większą ochronę oraz szybszą odbudowę danych w porównaniu do tradycyjnych systemów RAID, przy mniejszym narzucie pojemności i obciążeniu procesora.

Rozwiązanie zostało stworzone przez firmę NEC we współpracy z polską firmą 9LivesData.

Podczas spotkania będziecie Państwo mieli okazji poznać zespół pracowników firmy 9LivesData oraz historię współpracy z NEC i jej udziału w projekcie. Konsultanci 9LivesData omówią szczegółowe rozwiązania zastosowane w urządzeniu, gwarantujące jego wysoką niezawodność, wydajność oraz wysoki stopień kompresji danych. Omówione zostanie wykorzystanie urządzenia z najbardziej popularnymi pakietami oprogramowania backupowego. W oparciu o porównanie urządzenia z dostępnymi produktami konkurencji, uzasadnimy dlaczego jest to najlepsze rozwiązanie deduplikacyjne dostępne na rynku. Zaprezentujemy na żywo, jak działa urządzenie z popularnym oprogramowaniem backupowym, a także zademonstrujemy, jak w praktyce wygląda bezpieczeństwo danych przy awarii dysków.
Po zakończeniu spotkania zapraszamy Państwa do dyskusji z naszymi ekspertami.

 

Plan spotkania:

10:00 – 10:15 Powitanie, Wstęp [ALSTOR]
10:15 – 10:30 Zespół 9LivesData i współpraca z firmą NEC [dr Cezary Dubnicki – 9LivesData]
10:30 – 11:30 HYDRAstor – Backup na lata [Michał Kaczmarczyk – 9LivesData]
11:30 – 11:45 Przerwa na herbatę/kawę
11:45 – 12:30 Wykorzystanie HYDRY z oprogramowaniem backupowym [oraz porównanie z rozwiązaniami konkurencji [Jerzy Adamiak – ALSTOR]
12:30 – 13:15 Pokaz na żywo działania urządzenia [Robert Osowiecki – 9LivesData, Jerzy Adamiak – ALSTOR]
13:15 – 14:00 Lunch, dyskusja, spotkania indywidualne z ekspertami

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o rejestrację.

 

Zapraszamy w środę 2 kwietnia, do siedziby firmy ALSTOR, na ul. Weneckiej 12 w Warszawie

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.