Zapraszamy na konferencję Elektroniczny Obieg dokumentów

Opublikowano 11 maja 2012

16 maja w Businessman Institute odbędzie się konferencja Elektroniczny Obieg Dokumentów. Zapraszamy do udziału w naszym wykładzie dotyczącym skanowania produkcyjnego dokumentów.

Prezentację „Fujitsu i Kofax Express: ekspresowe skanowania i indeksowanie dokumentów” poprowadzi Product Manager w Alstor, Bartłomiej Cholewa.  Podczas prezentacji omówiona zostanie oferta skanerów dokumentowych Fujitsu oraz najnowsza wersja oprogramowania usprawniającego proces skanowania Kofax Express 3.0.

W ofercie Fujitsu dostępne są zarówno modele przeznaczone do przetwarzania kilku – kilkudziesięciu stron dziennie, urządzenia średnio- i wysokonakładowe, które przetwarzają obrazy z prędkością 135 stron na minutę.

W grupie skanerów średnionakładowych oferowanych przez Fujitsu, na szczególną uwagę zasługuje model fi-6800. Urządzenie w kompaktowej, ergonomicznej obudowie to unikalny i imponująco szybki skaner A3, z najlepszym współczynnikiem wydajności do ceny wśród modeli produkcyjnych średniej klasy. Co więcej, jest również najmniejszym urządzeniem w swojej klasie.

W fi-6800 zastosowano rozwiązania, które zrewolucjonizowały automatyzację, zwiększyły produktywność, zmniejszyły koszty i negatywny wpływ na środowisko naturalne, z drugiej strony minimalizując udział operatora w czynnościach przygotowawczych i wykonywanych po zeskanowaniu partii dokumentów.

Najbardziej zaawansowany w ofercie Fujitsu model fi-5950 przeznaczony jest do skanowania dużych ilości dokumentów, minimalizując przy tym ingerencję operatora przed i po wykonaniu pracy. Urządzenie skanuje wiele rodzajów dokumentów poczynając od formatu A8, a kończąc na A3, przy czym możliwe jest również skanowanie nietypowych, np. długich dokumentów.

fi-5950 spełnia najwyższe standardy, zarówno jeśli chodzi o efektywność, jak i o jakość. To wszechstronne, niezawodne urządzenie, które cechuje niezwykła łatwość obsługi. fi-5950 oferuje opcjonalne funkcje przetwarzania, które można konfigurować przy pomocy sterowników TWAIN i ISIS oraz korzystając z modułu Kofax VRS 4.5 Professional z wbudowanym akceleratorem Kofax CGA5. Połączenie szybkości skanowania, ergonomicznej konstrukcji i zaawansowanych rozwiązań do prowadzenia papieru oraz szeroki wachlarz możliwości przetwarzania obrazów, dało rozwiązanie, które do minimum obniża czas potrzebny na zeskanowanie określonej partii dokumentów oraz zaangażowanie operatora.

Osobom, którzy decydują się na zakup skanera Fujitsu Alstor, dystrybutor skanerów tego producenta w Polsce proponuje całościowe rozwiązanie, w którego skład wchodzą dowolny model z serii „fi” i oprogramowanie Kofax Express 3.0. Program służy do efektywnego przetwarzania i zarządzania skanowanymi dokumentami.

Kofax Express 3.0 ma intuicyjny interfejs zapożyczony z pakietu Miccrosoft Office 2007, z klawiszami graficznymi reprezentującymi najczęściej używane funkcje. Innowacyjna technologia SmoothView™ pozwala na dowolną konfigurację parametrów obrazu po zeskanowaniu: przeglądanie, zamiana, powiększanie, dzielenie, obracanie, porządkowanie, usuwanie jest możliwe w sposób nieosiągalny dla tradycyjnych papierowych dokumentów. Ponadto, dzięki wbudowanej technologii Kofax VRS, obrazy po zeskanowaniu będą wyglądały lepiej niż ich papierowe odpowiedniki. Inne funkcje oprogramowania to: rozpoznawanie kodów kreskowych, możliwość tworzenia przeszukiwanych PDFów, możliwość przetwarzania dokumentów zeskanowanych w przeszłości (Watched Folder), efektywny mechanizm kompresji, różne algorytmy indeksowania. Dodatkowo, dzięki nowatorskiej architekturze aplikacji, proces skanowania traktowany jest przez aplikację priorytetowo: operacje takie, jak polepszanie jakości skanowanych dokumentów czy kompresowanie obrazów odbywają się w tle.

Pytania związane z tematyką można kierować do p. Bartłomieja Cholewy pod adresem mailowym: b.cholewa@alstor.com.pl

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.