Zapraszamy na „Dzień otwarty IT w Administracji” i „IT Professional Open Day”

Opublikowano 26 listopada 2015

W imieniu firmy Alstor oraz organizatora, wydawcy miesięczników „IT Professional” oraz „IT w Administracji” zapraszamy Państwa na dwa wydarzenia, które będą miały miejsce 1 i 2 grudnia w Warszawie, w Centrum Olimpijskim, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4.

it professional

Podczas trwania imprezy zapraszamy do naszego stoiska, na którym zaprezentujemy rozwiązania producentów takich marek jak: Fujitsu, LANdesk oraz Infortrend, a nasi specjaliści będą do Państwa dyspozycji odpowiadając na każde pytanie.

1 grudnia 2015

Zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY W ADMINISTRACJI, podczas którego odbędzie się konferencja z wykładami prowadzonymi przez uznanych specjalistów w IT z całego kraju. Oraz część targowa ze specjalnie przygotowanymi stoiskami na których każdy z uczestników będzie mógł sprawdzić najnowsze rozwiązania technologiczne i oprogramowanie oraz zapoznać się z najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami IT urzędów w Polsce.

Po części konferencyjnej zaplanowano uroczysty bankiet połączony z wręczeniem nagród przyznawanych w plebiscycie Produkt Roku 2015 IT w Administracji w następujących kategoriach: serwery, komputery i tablety, monitory i wyświetlacze, urządzenia sieciowe, bezpieczeństwo – sprzęt, bezpieczeństwo – oprogramowanie, urządzenia biurowe.

2 grudnia 2015

Zapraszamy na IT PROFESSIONAL OPEN DAY czyli drugiej edycji wyjątkowego, hybrydowego spotkania IT. Podczas wydarzenia odbędą się prelekcje prowadzone przez ekspertów, a w międzyczasie na stoiskach przygotowanych specjalnie na Open Day najważniejsze firmy IT zaprezentują swoje rozwiązania. Na zakończenie odbędzie się uroczyste wręczenie nagród przyznawanych w plebiscycie Produkt Roku IT Professional 2015, w kilkunastu kategoriach podzielonych na sprzęt i oprogramowanie wybierane przez czytelników i redakcję miesięcznika „IT Professional”.

 

Więcej informacji na stronie: www.openday.it-professional.pl

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.