Wyniki III edycji konkursu Zainspirowani Japonią

Opublikowano 21 września 2012

Właśnie zakończyła się trzecia odsłona konkursu „Zainspirowani Japonią”. W tym roku o nagrodę główną walczyło ponad 130 prac – to ponad 50% więcej niż w poprzedniej edycji. Po ich weryfikacji jury, w skład którego weszli przedstawiciele firmy EIZO i pracownicy firmy Alstor, uzgodniło werdykt i na jego podstawie wyłoniło laureatów tegorocznego konkursu „Zainspirowani Japonią”. Miło jest nam poinformować Państwa, że:

Główną nagrodę w postaci monitora EIZO FlexScan SX2462W i oprogramowanie MAGIX PHOTO & GRAPHIC DESIGNER 7 otrzymuje:

Artur Adamczyk za pracę pt. „Yoko”

Na podstawie zebranych głosów, nagrodę internautów w postaci tabletu graficznego Kanvus Artist 127 i oprogramowania MAGIX PHOTO & GRAPHIC DESIGNER 7 otrzymuje:

Ariadna Łuszczyńska za pracę pt. „Dzikuska”

Dodatkowo jury przyznało nie jedną, a dwie nagrody-wyróżnienia.
Pierwsze wyróżnienie i nagrodę w postaci zewnętrznej baterii mophie juice pack powerstation oraz oprogramowania MAGIX PHOTO & GRAPHIC DESIGNER 7 otrzymuje:

Dariusz Kocurek za pracę pt. Origami rocks

Drugie wyróżnienie i nagrodę w postaci zewnętrznej baterii mophie juice pack reserve oraz oprogramowania MAGIX PHOTO & GRAPHIC DESIGNER 7 otrzymuje:

Tomasz Zych za pracę pt. Otaku 86

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Dziękujemy wszystkim za nadesłanie prac konkursowych. Wiele z nich cechowało bardzo interesujące i kreatywne podejście do tematu. Wszystkie prace można zobaczyć na stronie.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.